Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességi vérvételek...

A terhességi vérvételek ajánlottak, vagy kötelezőek?

Figyelt kérdés
Az elsőre elmentem. Még van 2, de azokra nem szeretnék elmenni. Mit csinálnak, ha szüléskor csak az első vérvétel lesz meg?
2022. máj. 6. 17:02
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
40%
Semmit. Mit csinálnának? Megszülesztik az esetleges fogyatékos gyerekedet is, aki az elmulasztott terhesgondozástól sérült.
2022. máj. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
69%

Ne is menj, a vérvétel kibírhatatlanul szörnyű emberkínzás, naponta halnak bele.


Nem értem, ha ennyire felelőtlen vagy, hogy fogsz 18 évig felelősséget vállalni egy másik emberért?!

Van párod, férjed? Ő támogat az idétlenségedben?

2022. máj. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
73%
Gratulálok az idióta agyadnak. Figyu max nem derül ki ha pl. cukorbeteg vagy és meghalhat a gyereked. De kit izgat, nehogy már kényelmetlenség legyen neked. Amúgy mit csinálnának, sok hülyével van dolguk, hozzá vannak szokva.
2022. máj. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
43%

#1


"az elmulasztott terhesgondozástól sérült."


Tehát ha elmegy a vérvételre, akkor nem fogyatékos a gyerek? 😂

Az életmentő vérvétel...

2022. máj. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ, hogy a többi vizsgálat megvan e. Ha igen, és csak a vérvétel hiányzik, attól még nem minősül gondozatlannak a terhesség.

Ha sok más vizsgálat is hiányzik, akkor sanszos, hogy elveszik tőled a gyereket ha megszületik.

2022. máj. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
64%
4. Igen, képzeld el ha mondjuk időben kiderül, hogy cukorbeteg az anya és kezelve van, nem lesz óriási a csecsemő, nem akad el a szülő csatornában és nem lesz oxigénhiányos. Nem rakétatudomány.
2022. máj. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
54%
Állítom amúgy valami hülye pics@ a kérdező, aki fél a tűtől. Lesz meglepi a szülésnél.
2022. máj. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

A vércukormérést otthon meg tudom csinálni magamnak. Ügyelek arra, hogy ne legyek vashiányos. Egészségesen élek, szerintem nem lesz probléma.

Milyen vizsgálatok elmulasztásánál vehetik el a csecsemőt?

2022. máj. 6. 17:26
 9/35 anonim ***** válasza:
73%

39+1 hetes terhes vagyok, eddig 9x vettek tőlem vért a terhesség alatt, +volt egy magzatvíz mintavételem, ami enyhén komolyabb, mint a vérvétel.

De nekem ennyit bőven megér a babám egészsége.

Sajnálatos, hogy neked nem.

Abba meg akkor bele se gondolj, milyen fájdalmas a szülés egy vérvételhez képest...

Vannak nők, akiknek nem volna szabad gyermeket szülniük.

2022. máj. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
73%

Ja, vércukrot tudsz otthon mérni, csak az messze nem olyan, mint például egy cukorterheléses vizsgálat, a vércukormérőd ehhez gagyi, és azt sem tudod, hogy milyen érték esetén mi a teendő...

Ja, persze, ügyelsz arra, hogy ne legyél vashiányos...aha. Én is ügyeltem. Mégis az lettem, kezelni kellett.

Az szuper, ha egészségesen élsz, csak sajnos nem elég.

Szörnyen felelőtlen vagy, és ez alól semmi nem ment fel, akárhogy is magyarázkodsz.

2022. máj. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!