Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már mutatná a teszt?

Már mutatná a teszt?

Figyelt kérdés
20 napja volt egész pontosan az aktus.Férjem kint dolgozik ezért tudom teljesen biztosra.Teszteltem tegnap és negatív lett.Ha terhes lennék már pozitív lenne?

2022. máj. 8. 20:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Igen, terhessége esetén pozitív szokott lenni a teszt.
2022. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Azzal tisztában vagyok,hogy mikor mutat pozitívat.De a kérdésem az volt,hogy már ilyenkor kellene e mutatnia,vagy még várjak és bizakodhatok
2022. máj. 8. 20:38
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha érzékeny a teszt már mutatnia kéne.. ha nem érzékeny.. hát már halványan akkor is..
2022. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Kimutatná. Ha negatív akkor nem reménykednék.
2022. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Akkor holnap még csinálok egy tesztet,ha megint negatív akkor nem reménykedem.Köszönöm a valaszt.
2022. máj. 8. 20:44
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

Szépen írtam, hogy terhesség esetén pozitív volna.

Aktus után 14 nappal már mutatja, ha sikerült.

Te a 20. napon vagy aktus után, bevallásod szerint.

Szóval ha negatív, akkor az negatív.

2022. máj. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
20 nappal aktus után már leugralna a csík. Nekem is totál biztos volt a fogantatas hasonló okból mint nálatok és aktus után 14 nappal, már pozitív tesztem volt
2022. máj. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es.Ne haragudj,kicsit félreértelmeztelek.Csak annyira szeretnénk már a babát.Köszönöm szépen mindenkinek.Szép estét
2022. máj. 8. 20:54
 9/17 anonim ***** válasza:
42%

Azért nem teljesen igaz az a bizonyos 14 nap. A gyakorlatban a spermiumok élettartama átlagosan 3 nap, de ha kivételesen ideális a környezet, akár 5 nap is lehet. Ez alapján, ha pl. pont nem azon a napon, vagy azt követően volt az ovuláció, hanem napokkal később, akkor hiába tesztel valaki aktus utáni 14. napon, nem feltétlenül lesz pozitív.


Kérdező, ha nem követted ovulációs teszttel a peteérést, akkor azért még lehet némi esély, bár azért ne éld bele magadat ebbe, a 20 nap már eléggé határidő bárhogyan is számolunk. Az sokat segítene amúgy a kérdés megválaszolásában, ha megírnád, hogy mikor kellene megjönnie, illetve milyen hosszúak a ciklusaid. Nem mindegy, hogy a ciklus elején volt az a 20 nappal ezelőtti akciótok, vagy pont a várható ovulációd környékén.


Egyébként a tesztek sem egyforma erősek és a minőségük is gyakran eltérő. Nekem a lányomnál például az X-epil tesztek még akkor is csak alig halványan mutatták a terhességet, amikor már a többiről javában leugrott a tesztcsík, annyira erős volt. Szóval azért elég sok dologtól függ, hogy mutatja-e a teszt vagy sem.

2022. máj. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Utolsó mensim április 9-13ig. 18-án volt az utolsó aktus.Ugye ez 100%.

Tegnapra vartam a mensimet de semmi.Fajdogál a hasam viszont de nincs vérzés.Tegnapi tesztem erős negatív.A mensi elmaradás viszont lehet hogy már a stressztől van.

2022. máj. 8. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!