Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Április elején volt a lombik...

Április elején volt a lombik beültetés. 5 napos! Az ultrahang szerint minden rendben szerintetek?

Figyelt kérdés

Első uh mensi szerint 6+2! Petezsák 10x14mm 4mm-es szikhólyaggal! Embrió még nem látható! Jó géppel szonográfus nézte.


Szerintetek ez így jó?

Azt mondta, hogy jó lett volna már látni Az embriót mensi szerint!


Viszont azt olvastam, másoknál hogy ilyenkor már 22-24mm a petezsák. Lehet később ágyazódott be?


Köszönöm



2022. máj. 9. 12:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom!Akkor kb ugyanaz lett mint nálam:( Csak nálam nőtt a petezsák egy ideig legalábbis.

Tudom most nem vigasztal de jobb hogy nem a 12.heti uh-n derül ki hogy gond van mikor már beleéled magad szinte teljesen.Jobbulást kívánok testileg de főleg lelkileg!Tudom mit érzel!

#6,7

2022. máj. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kiderült,hogy mi volt a gond kedves kèrdező?Mit mondott az orvos?
2023. máj. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!