Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen babakocsi bizományik...

Milyen babakocsi bizományik vannak Miskolcon?

Figyelt kérdés
esetleg ahol más babás cuccok is vannak olcsóbban. És milyen rendes bababoltok vannak a Tegel és a Brendon kivételével?
2011. okt. 21. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. okt. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valahol a 3-as főút mentén is van, ha Mályi felől megyünk befelé. A Sever környékén/előtt.

De nézd meg a jofogas.hu-t is, épp most böngésztem az oldalt, több babakocsit is láttam.

2011. okt. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Az 1.ben voltam már, de sosincs nyitva, és nem csak ebédidőben megyek. :( de még próbálkozom. a 2. a görömbölyi elágazásnál van, valami pelenkabolt a neve, oda tervezem az utat. ezeken kívül még valami ötlete valakinek?
2011. okt. 22. 14:31
 4/4 anonim ***** válasza:
a Weidlich udvarban Széchenyi utca 19. a Csintalan Koboldok baba bizományi. Baba ruhák, cipők, játékok, meg ami a gyerekekhez kellhet pl: babakocsi
2012. máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!