Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez még csak a jósló?

Ez még csak a jósló?

Figyelt kérdés
Egyszerre érzem az erősebb menzi szerű görcsöt,és mintha összehuzodna az egesz hasam belül,és közben a baba mocorog. 38 hetes vagyok most,május 25-30 közöttre vagyok kiírva. Ritkán érzem így egyszerre,viszont a menzi görcsöt mostmár fél-egész napokat.

2022. máj. 12. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg jósló. Ha mozgásra, helyváltoztatásra, meleg vízzel tusolásra elmúlik, illetve rendszertelenül van, akkor jósló. :)
2022. máj. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Másfél hete nagyon erősen érzem én is alhas tájon, egészen mélyen ezeket a görcsöket, kellemetlen szúró, feszülő érzeteket, néha hólyagban is. Szerintem igyekszik beilleszkedni, mintha nyomogatná a fejét lefelé. Néha egészen fájdalmas.

Viszont van olyan, amikor teljesen nyugis, nem mocorog és úgy nyilal bele erős menzesz szerű görcs a hasamba. Szerintem az lehet a jósló. De nem tudom, első baba! :)

Logikusan próbálom úgy elkülöníteni, hogyha mocorog, akkor ő okozza, ha nem, akkor bizonyára jósló. :D Majd ha rendszeressé válik, akkor pedig már nem csak jósló....

2022. máj. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
38+2 hetes vagyok, nekem keményedéseim vannak, elég gyakoriak, helyváltoztatásra elmúlik. Mensi szerű görcseim még nem voltak, mindenki azzal bíztat ha beindul a szülés azt biztos felismerem.
2022. máj. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jósló volt?
2022. jún. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4.

Még nem szültem meg,de azota is vannak ilyen érzéseim. A dokim azt mondta nem fektethet be.

2022. jún. 1. 13:44
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt gyakori haskeményedésem már hetekkel szülés előtt is. A hasam az nem fájt, de séta közben pl. meg kellett állnom, mert úgy megkeményedett a hasam, hogy alig kaptam levegőt :D Ennek ellenére túlhordtam.
2022. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!