Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normalis huvelyvaladek?

Ez normalis huvelyvaladek?

Figyelt kérdés

13 hetes vagyok es ma reggel wcn torlesnel egy nagyon minimalis elszinezodest lattam, icipicit sargas beutese volt huvelyvaladeknak. De alig eszreveheto.

Azota a feher bugyon is az a keves folyas ami van egy picit sargas, de lehet h csak ahogy megszaradt…

Nem tudom nem akarok mindent tulagonizalnk foleg h tenyleg alig lathato. Amugy nem budos, nem tobb, nem fura az allaga, nem viszket…

Be kene mennem ezzel a korhazba? Sajat dokimhoz csak szerdan tudok menni. Elbagatelizalni se akarom de tulspilazni se a semmit. Ti mit tennetek?


2022. máj. 13. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
A megszáradt folyásnak van ilyen sárgás színe. Ha nem csíp/viszket, nem büdös, nem ég, akkor nincs baj, szerintem szerdáig ráér. Ha valami lenne, akkor a tünetek úgy is jelentkezni fognak pár napon belül.
2022. máj. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem csak megszaradva vette eszre hanem eloszor a wc papiron
2022. máj. 13. 14:15
 3/9 A kérdező kommentje:
Najo nem is sarga hanem nagyon halvany barna es egy icipici par ml barma darab is volt benne
2022. máj. 13. 15:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt. Csináltak tenyésztést, semmit nem találtak. Az vitamin is megszínezheti, ha szedsz. Szerdáig szerintem ráér.
2022. máj. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Ja, nekem tényleg sárga volt. A barnáról nem merek nyilatkozni. Jobb megnézetni.
2022. máj. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Ha barnás akkor inkább tényleg nézesd meg. Ne menj neki így a hétvégének.

2022. máj. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen mar enis belattam h ezzel muszaj bemenni:( remelem nincs baj nagyon felek
2022. máj. 13. 15:30
 8/9 anonim ***** válasza:
4. vagyok, jól teszed ha bemész. Ne aggódj, valószínűleg semmi komoly, de jobb, ha megnyugtatnak. Írj majd.
2022. máj. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem talaltak az egvilagon semmit es mar a valdek se volt barnas, ugyh nem is nagyon tudott mit mondani, a babaval is minden rendben… elkepzelni nem tudom mi volt ez remelem tobb nem lesz. A leoltas eredmeny majd megjon de nem talalt semmi aggasztot
2022. máj. 13. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!