Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap leszek 9 hetes terhes....

Holnap leszek 9 hetes terhes. Sárgás folyást tapasztalok illetve égő érzést ényhén érzek. Holnapra kaptam időpontot magán orvosomhoz. Szerintetek menjek ma kórházba vagy az az 1 nap nem befolyásol semmit?? Volt már egy vetélésem ezért nagyon aggódok.

Figyelt kérdés
Terhes kismamák válaszát várom. Köszönöm előre is.

2022. máj. 18. 11:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nem lesz, ráér holnapig! Könnyű babavárást! :)
2022. máj. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%

Én bemennék mert félteném magunkat. Sajnos a fertőzés nagy bajt tud okozni, de érdemben nem tudok sajnos válaszolni.

Dönts legjobb belátásod szerint.

Minden jót !

2022. máj. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel ki is rohognek a kórházban úgyhogy ne menj be.

Majd holnap kapsz rá valamit.

Egyébként a legtöbb vény nélküli szert lehet használni ilyenkor, pl: Vitagyn C.

2022. máj. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Be ne menj.
2022. máj. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 khniki ***** válasza:
27%
Bakterialis fertőzés okozhat korai burokrepedést, én nem bagatellizálnám el.
2022. máj. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező gombás fertőzést írt, nem bakteriálist.

De nincs különösebb jelentőzége, valószínűleg most jelentkeztek a tünetek. Nem okoz felszálló fertőzést 1 nap alatt.

2022. máj. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
A sargas folyas nem gombas fertozes hanem balterialis. Es az veszelyesebb. Siman raer holnapig nyugi de kezeltetni kell. Boldog babavarast
2022. máj. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Remélem nem lesz baj. Aggódok.
2022. máj. 18. 19:11
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj. Azzal számolj hogy terhesség alatt ez gyakran elő fog fordulni.
2022. máj. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát. Ma voltam Dokihoz és azt mondta a babával minden rendben halistennek, viszont van egy gombás fertőzés van estem 500 át írt fel. Nem lesz tőle baja a babának első trimeszterben? Azt mondta erre a doki, hogy nem lesz baj meg ezt kezelni kell mert ha felszáll bajt is okozhat. Persze megfogadom a véleményét de azért kiváncsi lennék volt már valaki aki első trimeszterben ezt a van esten 500 at használta?
2022. máj. 19. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!