Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, akik kislányt szerett...

Anyukák, akik kislányt szerettetek volna. Nemvoltatok csalódottak hogy kisfiù?

Figyelt kérdés
Persze, örülök, szeretem. Csak mindig kislányra vágytam és még szokom a gondolatot
2022. máj. 21. 00:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Én fordítva voltam... De attól a pillanattol kezdve, ahogy meglattam a lányomat, elképzelni sem tudtam volna fiút. Már 14 éves, imádom. Örülök hogy lány. Te is így leszel a fiaddal.
2022. máj. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Persze, tudom az a lényeg, higy egészséges legyen

Lelkiismeretfurdalásom is van, hogy így érzek

2022. máj. 21. 00:25
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Világ életemben lányos anyukának, később a párommal kiegészülve lányos szülőnek képzeltem magunkat.

Amikor a 18. héten kimondták, hogy inkább fiú mint lány onnantól azonnal fiús anyukának gondoltam magam és én voltam a legboldogabb a világon és imádkoztam, hogy most már tényleg ne legyen lány :)

2022. máj. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Én max azért akartam jobban lányt mert nálunk csak lányok vagyunk.

De fiam lesz és a legboldogabb vagyok a világon. Egy percig sem voltam csalódott.

2022. máj. 21. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Én hetekig le voltam törve amikor kiderült, magamban néha sikítoztam is. Végül ahogy telt az idő, úgy kezdtem hozzászokni a gondolathoz. Ami a legjobban segített, hogy nagyon szép nevet találtunk neki, onnantól már nem úgy gondoltam rá hogy jaj fiam lesz, hanem hogy hamarosan megszületik X. Azért legbelül egész végig reménykedtem hogy mégis lány, de szülés után már nem voltam csalódott.
2022. máj. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Amikor megtudtam a nemét, akkor de, kicsit csalódott voltam, mert azt éreztem, kimaradok a lányos anyuka élményből, amire úgy vágytam.


De azért megbarátkoztam vele, és huh, ma meg imádom már a fiam, olyan édes, komolyan örülök, hogy van egy fiam :☺

2022. máj. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%
En mindig is kislanyos nyulanak kepzeltem magam, 2 kislanyt szerettem volna. Mikor kiderult h fiut varok nagyon csalodott lettem. Aztan elkezdtuk beszerezni a babaholmikat, valasztottunk egy szep nevet, vhogy megjott a kedvem es mar orultem. Aztan ahogy megszuletett es elkezdett noni, kb 1 eves kora korul elkezdett nagyon hianyozni mindaz amire vagytam… lanyos dolgok, anya-lanya kapcsolat. Es ahogy nott ez egyre fokozodott. Ettol fuggetlenul imadom a fiam es nem adnam semmiert de remesen sovarogtam egy kislany utan. Annyira h bele se mertem sokaig vagni a kisteso projekbe annyira feltem h megint fiu lesz. Aztan vegul, 4 evval kesobb a teso kislany lett, novemberben erkezik es vhogy most minden a helyere kerul es nem is lehetnek boldogabb. Nekem tragedia lett volna ha sose szuletik lanyom.
2022. máj. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
8. Reméljük az apa jobb szülő mint te és szegény kisfiút legalább valaki szereti. Borzalmas lehet egy ilyen retek anyával felnőni.
2022. máj. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Én lányt képzeltem el, de határtalanul boldog voltam, hogy kisfiam lesz, hiszen ez egy tökéletes ultrahanggal párosult. Szerintem ez huszadrangú dolog, aki ezért hetekig szomorú és tragédiának éli meg az beteg és szakember segítségére lenne szüksége, ugyanis bármilyen nemű gyereke lesz, annak tönkre fogja tenni az életét. Csalódottságot lehet érezni persze, a vágyainkat nem tudjuk befolyásolni, de aki nem tudja felfogni, hogy 50-50 % az esély az ne vállaljon gyereket.
2022. máj. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
Én elsőre fiút szerettem volna, össze is jött. Aztán másodszorra úgy voltam, hogy hááát talán inkább legyen még egy fiú, mert a nagyfiam annyira édes és jó arc, hogy ilyen jöhet még egy 😃 De aztán kislány lett, és imádom, egyetlen fiúért sem adnám. Már 2 éves, a bátyja 6.
2022. máj. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!