Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 07.12-én jött meg utoljára,9...

07.12-én jött meg utoljára,9 hetes múltam. A 12. hetes genetikai UH-ra milyen dátumra kell időpontot kérnem? 10. 04-én leszek pont 12 hetes. Akkor arra a hétre kell az időpont?

Figyelt kérdés
Ott milyen ultrahangot csinálnak?
2010. szept. 18. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hüvelyit általában.Mikor felhívod őket, meg fogják kérdezni, hogy hány hetes vagy, arra figyelj, hogy BETÖLTÖTT hetet mondj, ne olyat, amit most kezdtél, vagy majd leszel.Tehát ha 9 hét 5 napos vagy, akkor az 9 hetes pl.A dátumot ők mondják majd meg, hogy mikorra kell menned.
2010. szept. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 12 hetes uh hasi szokott lenni. Szerintem nagyon ritka, hogy hüvelyit csinálnak. Én 12 hét 5 naposan voltam.
2010. szept. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Most voltam a múlt héten.Hüvelyit csináltak.Az első gyerekemnél 3 éve hasit.
2010. szept. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk kizárolag hüvelyit,mert igy minden látható,hasin kevésbé.De az az utolsó hüvelyi,fel lehet lélegezni.:-)
2010. szept. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!