Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tünetei vannak a...

Milyen tünetei vannak a hüvelyfertőzésnek? Nekem folyásom szinte végig van, ami színtelen néha haloványsárga, nem csíp. Ez baj? A vizeletemet 3 hetente nézi védőnő szerinte minden rendben. Az orvosom még húvelyváladékmintátát nem vett.

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
szia nekem is hasanonló mint neked alapból, ha fertőzés akkor csíp büdi vagy viszket...
2008. dec. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hüvelyváladékmintát mikor vesznek? Hányadik héten?

Én 28+2 napos vagyok

2008. dec. 18. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok...nem kötelező de már van rá lehetőség ha szeretnéd....barinőmnek most 36 hetsen akartak, de ő azt mondta h nem szeretné h feleslegesen piszkálgasság...majd ha szeretnéd mond dokidnak
2008. dec. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A vizelet az utalna hüvelyfertőzésre. Állítólag ha nitritmentes akkor nincs gáz.
2008. dec. 18. 22:44
 5/7 anonim ***** válasza:
éreznéd ha lenne vmi tuti...-előző vagyok...de vizelet sztem egyéb pl húgyuti fertőzést v vese elégtelenséget mutat ki, hüvelyi fertőzést nem hinném
2008. dec. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Azért ha megyek 2,5 hét múlva dokimhoz vetetek hüvelyváladékmintát. Akkor már 33 hetesen amúgy sem árt:)

Kellemes ünnepeket

2008. dec. 18. 22:51
 7/7 anonim ***** válasza:
ok persze te tudod...kellmes ünnepeket neked is
2008. dec. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!