Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ir-es kismamik! Endokrinologus...

Ir-es kismamik! Endokrinologusom elkuldott ehgyomri cukormeresre laborba. Ez meg fogja mutatni, hogy minden oke-e a cukrommal? Nem terhelesre kellett volna kuldenie? 9hetes kismama

Figyelt kérdés
2022. máj. 30. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ha jobban bízol a gyakori népében, mint az endokrinológusodban, válts orvost, tényleg. Ha 9 hetes vagy, be fogsz kattanni még a 40. hétig, ha minden lépését, ha a doki minden terápiás döntését itt a gyakoris kérdezőkkel fogod megszavaztatni. Azért, mert sokan képben vannak, még nem orvosok, nem ismerik a legfrissebb guideline-okat, nincsen széleskörű tapasztalatuk, maximum a saját sorsuk alakulásán keresztül vannak valamennyire tisztában a dolgokkal.
2022. máj. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Arra lettem volna kivancsi, hogy mas is volt-e ilyenen es ha igen akkor mi volt az eredmeny.☺️ De valoban, akkor legkozelebb nem kerdezek elnezest kerek😂😂
2022. máj. 30. 11:25
 3/4 anonim ***** válasza:
9 hetesen még korai a terheléses vércukor a terhességhez.
2022. máj. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Irreleváns másnak mi lett az eredmény.

Nekem 4 hetente kért az endondokim cukorvizsgalatot. Terheléses illetve ehgyomri + 30g szénhidrát reggeli utáni 60 perces vizsgálat volt váltva

2022. máj. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!