Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24.héten 3100-as méhszáj...

24.héten 3100-as méhszáj értéket, lehet gond? Többi lent -->

Figyelt kérdés

Múlt héten állapította meg. Azóta is sokat keményedik a hasam, és vannak napok, amikor pár percenként erős belenyilallást érzek, de csak jobb oldalt, vesetájékon. Nem vagyok felfázva. Ez mitől lehet?

A szexuális életünk is nagyon aktív, de nem javasolta az orvos ennek az ellenkezőjét. Dolgozom is, szóval nem igazán pihenek.


2022. jún. 3. 09:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem a 18.hét óta 3100. A 28.héten is ugyanennyi volt még. Nekem mondjuk előlfekvő a lepényem és véreztem is, emiatt sokat feküdtem, nem emelek nehezet, nincs szex. 3x2 magnéziumot szedek a keményedésekre és sok folyadékot iszok.


A biztonság kedvéért te is kezdj el ha még nem tetted, magnéziumot szedni, hogy ne keményedj ennyit, mivel a méhtevékenység miatt nyílhat a méhszáj. Pihenj többet, amikor csak tudsz, nehezet ne nagyon emelj.

2022. jún. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!