Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Január ötödikén megyek AFPre,...

Január ötödikén megyek AFPre, ha a babám igazából még nincs 16 hetes és tegyük fel nem jó az eredmény mit szoktak csinálni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 19. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
jó lesz az eredmény miért ne lenne az...nem baj ha nem vagy még 16 hetes jobb előbb mint később....na de ha nem lenne jó....akkor elhívnak genetikai tanácsadásra meg menj el 4d s uhra....de ha kombinált tesztet csináltattál s az jó lesz meg genetika is akkor ezzel se valszínű h gond lenne
2008. dec. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sem volt jó az első AFP-m, viszont nálam nem is lehetett teljesen pontosan megmondani, mikor is eshettem teherbe. (Különböző gyógyszerekkel sikerült csak és a 13. cn-on még semmi jele nem volt pé-nek.) Egy hét után megismételtük a vizsgálatot, ami már jó lett és a tanácsadáson is azt mondták, minden oké. De igaza van az első hozzászólónak, ne idegeskedj előre!!!

Szép babavárást és kellemes ünnepet!

2008. dec. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat. Hála égnek (még) nem idegeskedem csak érdekelt. Több várandós barátnőm mesélte, hogy beparáztatták az orvosok feleslegesen mert az első eredmény nem volt jó. Azt is hallottam, hogy nyugaton ezt a vizsgálatot már nem csinálják mert nem ad megbízható eredményt.
2008. dec. 19. 15:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha még nem vagy 16 hetes,ne menj.Nálunk BETÖLTÖTT 16.héten kell menni.Nekem pl. 15 hét 4 naposan vették le a vért,de nem volt jó ,így 3 nap múlva levették újra,az már oké volt.
2008. dec. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy betöltött 16. héttel kell menni. Ha tudsz menni később (nem utazol el, nincs semmi halaszthatatlan) akkor minek többször szuratni magadat és több vizsgálatot csinálni?

Ha hamarabb veszik le, akkor valószínűleg alacsonyabb AFP lesz. Nekem jókor vették le, de alacsony lett, genetikai tanácsadásra kellett menni, ami egy újabb napi macera. Ahol az eredmény alapján, a tökéletes ultrahangtól függetlenül, magzatvízvizsgálatot ajánlottak, amit mi nem kértünk.

2008. dec. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia! én is január 5.-én megyek AFPre. én akkor leszek betöltött 17. hetes. igazából 2 ünnep között kellene mennem, de elutazunk, így csak akkor tudok elmenni. azt mondta a védőnő, nagyon sokszor mutat tévesen rossz eredményt. ilyenkor továbbküldenek még vizsgálatokra és kb. 4 hétig még izgulhatsz mi a helyzet. szóval én is parázok kicsit. remélem mindkettőnknek minden rendben lesz az eredményeivel.

boldog babavárást és kellemes ünnepeket.

2008. dec. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!