Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szájbizsergés,rossz szájíz...

Szájbizsergés,rossz szájíz terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

28hetes kismama vagyok,és az lenne a problémám,hogy néha (elég ritkán fordul elő szerencsére)de ha eszem akkor az alsó ajkam bizsereg 3-4 másodpercig tart kb.

(Nem zsibbad,hanem bizsergő érzés van benne),eddig 4-5alkalommal fordult elő!

Egy kicsit vérszegény vagyok mosz kezdtem el vasat szedni,alacsony a vérnyomásom általában 90-110 a maximum,nem is iszom valami sokat másfél liter ha lemegy egy nap! Ezeknek lehet köze hozzá?

Illetve néha pár napig tartó égő érzés van a számba belül még a nyelvemen is érzem.( fogászatilág annyi a problémám,hogy van egy rossz bölcsességfogam amit nemtudnak kihúzni műteni kell de terhesség alatt azt nem válalták el! Annyi még,hogy vissza tért a fáradtság,illetve esténkén sok a savam néha fel is jön a maró érzés.

Másnál volt,hogy a fáradtság,fejfájás vissza tért?

Esetleg valakinek voltak ilyen problémái?

Labor eredményéim jók

Csak egy kis vérszegénységem van


2022. jún. 7. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Először is kezdj el inni. Napi 2-2,5 liter víz!!!!!!!!!!!!!

Másik hogy tuti a savad miatt van ez. Irass fel rá valamit.

2022. jún. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Valószínűleg reflux okozza a tüneteidet.

Rennie rágótablettát nyugodtan lehet szedni terhesség alatt, próbáld ki.

A bölcsesség fogad ha problémát okoz nyugodtan lehet műteni terhesség alatt is. Nekem azt mondtàk bàrmilyen fogászati beavatkozást megcsinálnak, hiszen az érzéstelenítő injekciót beadhatják kismamáknak is. Nincs hatással a magzatra.

2022. jún. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26 hetes kismama vagyok ugyanezeket a tünetekkel. A felső ajkam remeg állandóan, rossz szájíz két napja. Rengeteg folyadékot iszom, mert nekem is nagyon alacsony a vérnyomásom. Nincs már bölcsességfogam sem. Vashiányra napi 2 Maltofert szedek. Nem értem mi ez...
2022. jún. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépen a válaszát! 😊

Elkezdtem inni a vas italt és meg is szünt a problémám.😊

2022. jún. 9. 15:11
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves 3as válaszoló nagyon sajnálom,hogy te is ebben a cipőben vagy!

Nekem a maltofertől nem volt jobb(sőt hasmenést okozott nálam)

3ik napja iszom a krauteblut szirupot és ma már nem volt szájbizsergés remélem ez megoldja a problémát.

2022. jún. 9. 15:14
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

A szájzsibbadás elmúlt a Maltofertől, kicsit lazább a széklet, aminek már nagyon örülök. :D

Örülök, hogy te is jobban vagy, vigyázz magadra, minden jót!

2022. jún. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!