Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bajt jelezhet, ha úgy érzem,...

Bajt jelezhet, ha úgy érzem, hogy a hüvelyemben mozog a baba?

Figyelt kérdés
23 hetes vagyok. Tegnap óta időnként azt érzem, hogy a baba mintha a hüvelyemben “kotorászna”. Nehéz jobban leírni. Nagyon ijesztő. Görcs, fájdalom nincs. Néha egy-egy pillanatra kis szúrást érzek, de ez akár órákra abbamarad. Nem tudtam elérni az orvost. Menjek ügyeletre? Első baba, nem tudom mi normális és mi nem. Pénteken voltam ultrahangon, minden rendben volt.

2022. jún. 7. 13:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Normalis, biztosan befordult mar, azert erzed igy.
2022. jún. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én a 30. hét körül is azt éreztem időnként, hofy a gyerek kiesik, de minimum kinyúl a kezével :D

Ijesztő volt nagyon, emlékszem.

Egészen sokára kezdtem el fentebb érezni.

2022. jún. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1. Köszi a választ. Pénteken az ultrahangon is már lent volt a feje, szóval lehet ez az oka. Nehézkes is volt a fejét nézni, mert tejesen befúrta magát.
2022. jún. 7. 14:10
 4/13 A kérdező kommentje:
#2, Haha én is ezt érzem. Meg mintha ott rendezkedne. Nagyon furcsa érzés és nem a kellemes fajtából.
2022. jún. 7. 14:13
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az volt a csúcspont amikor mint egy alien a hasam a jobb és bal oldalán egyszerre kidudorodott. Nem is kicsit, mert nyújtózkodott egyet😅
2022. jún. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5. 😄😄 Izgalmas dolog ez a terhesség. Nekem is hullámzik már fekve időnként.
2022. jún. 7. 14:25
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem a második trimeszter végétől volt ilyen érzésem, hogy kiesik a gyerek 😂😂 Tudtam hogy faros, mondtam is páromnak csomószor hogy a feneke már kilóg 😂
2022. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én annak idején, mikor megemlítettem ezt az orvosnak, meg hogy nagyon-nagyon lent érzem kotorászni, csak mosolygott egyet, és közölte, hogy nyugodjon meg, kiesni nem fog 😄
2022. jún. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
feje van lent.normális. 8# aranyos dokid van.
2022. jún. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Most amúgy egy ideje abba is maradt. Most befelé érzem mozogni. De megnyugodtam 🙂.
2022. jún. 7. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!