Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetesen vízszerű folyás,...

24 hetesen vízszerű folyás, normális?

Figyelt kérdés
Pár napja tapasztaltam, a tisztasági betéten látszódott, mintha vizes lenne- színtelen, szagtalan. Semmi más tünetem nincs. Ez normális?!

2022. jún. 9. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen.
2022. jún. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Nekem volt hogy a tisztasági betét se volt elég.... Nem szerettem azt az időszakot. Szülés előtti vizsgálaton is kiderült, hogy nincs semmi fertőzésem és egészséges babám született.
2022. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
23 hetes vagyok és pár napja én is erre paráztam rá. Normálisnak mondják mindaddig, amíg nem folyamatos szivárgást érzel és nem azt, hogy mozdulatokra megindul. Ha ilyen, akkor érdemes megnézetni, de egyéb esetben nincs ok aggodalomra. A terhesség alatt is változik a folyás állaga, mennyisége. Minden jót nektek!
2022. jún. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, megnyugtattatok! Nem folyamatosan érzem, pár napja, mindennap 1x láttam a tisztaságin - nem is hatalmas mennyiség, de azért látszott, mintha vizes lenne-, cseréltem, utána nem volt ilyen. A védőnő beparáztatott, úgyhogy elrohantam betétért, ami jelzi a magzatvizet, legalább megnyugszom.
2022. jún. 9. 15:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok. A magzatvíz szivárgás nem marad abba, édeskés szaga van. Szóval ha napi 1x észleled az szerintem normál folyás. A védőnő biztos biztosra akar menni meg nem akarja, hogy mégis legyen valami. Én amúgy inkább orvostól kérdezném, szerintem nem futtatott volna betétet venni.
2022. jún. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg van akinek bejelez a betét a kórházban meg nem találnak semmit. Szóval van, hogy az paráztat csak be igazán. Állítólag egyáltalán nem megbízható.
2022. jún. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ó, első terhességemnél állandóan olyan volt, mintha bepisiltem volna. Én is azt hittem, hogy magzatvíz, de nem, normális folyás. Most a másodiknál ugyanez van, már nem izgulok ilyesmin. 😃
2022. jún. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!