Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Végig fájt a melletek terhessé...

Végig fájt a melletek terhesség alatt, vagy időnként előjött, majd elmúlt? 34. héten mit jelent, hogy nagyon beduzzadtak?

Figyelt kérdés
Szóval a mellem a pozi teszttől kb a 10. hétig fájt, feszített, nődögélt. Utána nem volt vele baj. Most viszont nagyon be vannak “keményedve” és fájnak. Szerintem megint nőttek. Előtejem is van. Ugye ez nem jelenti azt, hogy lassan szülök??
2022. jún. 9. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak annak a jele, hogy a tested készül a szoptatásra. Teljesen normális dolog, ne aggódj, ez nem a szülés jele.
2022. jún. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem végig fájt, a 6.héttől a szülésig. Persze utána a tej miatt. Teljesen normális.

Az előtej is van akinek van, van akinek nincs. Nekem egyetlen csepp volt a 34-35.hét körül és időre szültem 39+3napra.

2022. jún. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi köze nem volt a melleimnek a terhességekhez
2022. jún. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33 hetesek vagyunk. Az elejétől fáj a cicim, érzékeny. Hol kevésbé de van olyan amikor alig tudok hozzáérni. Előtejem már 15.hèttől van. 2.baba elsőt is sokáig szoptattam rengeteg tejem volt.
2022. jún. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem hullámzó, 22 hétnél járunk, már volt 1 csepp előtej,szerencsére nem fáj folyamatosan, de van, hogy bedurran és kemény az egész.
2022. jún. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!