Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Chorion mintavétel után...

Chorion mintavétel után meddig húzódott/fájdogált/volt kellemetlen a pocakotok?

Figyelt kérdés
Illetve ti meddig feküdtetek aztán? Tegnap volt a mintavétel, ott negyed óra fekvés volt csak utána, meg picit ücsörögtem a váróban aztán hazajöttünk. Azóta igyekszem feküdni. A tájékoztatóba azt írták nem kell ágynyugalom csak kíméletesebb életmód, de ahogy most olvastam régebbi kérdéseknél egy csomó embert egy estére is benn tartottak vagy legalább pár órát feküdtek még ott meg aztán otthon is több napot. Én jól vagyok, picit húzódik meg kellemetlen néha fekvő pozíció váltáskor meg mikor felkelek, de nem vészes. Köszönöm, ha leírjátok a tapasztalatotokat.
2022. jún. 10. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy hetig en folyamatosan fekudtem utana,nekem azt mondtak.

2022. jún. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem feküdtek semmit és emelgettem a 2 évesemet is, még sem t{rtént semmi, nyugi minden rendben lesz. (sajnos én tudtam hogy beteg baba, reméltem a természet segít)
2022. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nekünk elég bizakodó mindenki (doki, laboros) meg talán az elterések sem olyan vészesek plusz javultak is az előző méréshez képest szóval reménykedek.

2022. jún. 10. 14:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Miert kellett a mintavetel,hol csinaltak?
2022. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ceizelben. 3,2 tarkó redő, magasabb szívfrekvencia.
2022. jún. 10. 15:16
 6/7 anonim ***** válasza:
2 vagyok nekünk uhn csak a szívfrekvencia tért el, 1.6 nyakiradő volt orrcsont, anyai vérteszt viszont mutatta a downt
2022. jún. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mi most kaptuk a hívást pont, hogy megsürgették picit és a leggyakoribb kromoszóma rendellenességekre szűrve egészséges kisfiú. 6-os, a vértesztet nem is merem,mert minket egyből erre küldtek de az csak ilyen kockázat becslés és nem 100% vagy igen? Sajnálom, hogy nektek is át kell menni ezen. Pokol volt az elmúlt napok.
2022. jún. 10. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!