Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+5 hetesen talán üres volt...

6+5 hetesen talán üres volt az akkor 20 mm-es petezsák, de nem mondott semmit a doki. Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés

Április 23-án volt utoljára menzeszem, pontosan tudom mikor történt a fogantatás, amit pontosan két héttel később beágyazódási vérzés követett.

A hetedik hét végére kaptam időpontot a magánorvostól viszont 6+5 naposan hirtelen barnázás miatt elmentem a kórházba ahol a doktor megvizsgált és azt mondta, ikreknek indult de egy alig kivehető deformált - valószínű onnan jött a barnás folyás (direkt nem nevezte vérzésnek). A másik szabályos alakú 20 mm-es petezsákra nem mondott semmit, a leletre is ennyit írt. De az ultrahang kép alapján amennyire oda tudtam pillantani üres volt….

Kaptam progeszteront “fenyegető vetélés” miatt. Mióta azt szedem az addig egyre erősödő terhességi tüneteim is elkezdtek elmúlni.


Nincs már sok remény arra, hogy a héten találunk lakót odabenn, igaz?

Már előre félek a műtéttől. Vannak itt olyanok akik átestek ezen, annyira egyedül érzem magam az egész folyamat alatt, pedig a férjem nagyon bizakodó.



2022. jún. 15. 12:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%

valószínu tul koran mentel orvoshoz. Ne parazz ra, mivel nem mondott semmit az orvos en egy korai graviditasra gondolok. Nagyon sok kismamanak ikrekkel indul csak ido kozben felszivodik az egyik, ezt nem latja orvos, nalad elkaptak ezt a pillanatot.

A kovi UH-n meg fogjak tudni hogy van e valami a petezsakba, de ne diagnosztizald magad semmi keppen, foleg ugy nem hogy nem ertesz hozza, csak a lelkednek teszel rosszat es stresszelsz.

Kitartast, bizzunk benne hogy ott van az a kismano;)

2022. jún. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem 6 hét pár naposan volt 22mm petezsák benne szikhólyag és embriócsomó és nagyon bíztató eredmény volt viszont szívhang még nem volt.

Meg lett beszélve az orvossal hogy 2 hét múlva megnézzük ne essek kétségbe a szívhang hiánya miatt.Visszamentem majd kiderült hogy missed ab.

Nem lett se szívhang se pulzálás és megállt a fejlődésben.Műtét lett belőle de jobb így mint mondjuk a 12.heti uh-n derülne ki hogy beteg a baba.

Te is erre gondolj!Nem vészes a műtét,inkább lelkileg a nehéz.

Nem is biztos még nálad hogy nem sikerült.Míg az orvos nem mondja ki hogy itt a vége addig ne gondolj rosszra.

2022. jún. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?Siker?
2022. júl. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Sajnos missed ab miatti műtét lett a vége amin már túl is estem. Több orvos is megvizsgált még a műtét előtt, el is kezdett összemenni az üresen maradt petezsák. :(

Borzasztó élmény volt testileg/lelkileg a műtét …

2022. júl. 13. 11:40
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom!Én is átestem ugyanezen mint írtam.Már jobban érzem magam lelkileg,testileg pedig már semmi utóérzete nincs a műtétnek.Annyi volt hogy 2 ciklusom több vérzéssel járt és tovább is tartott de ennyi.Már rendeződött minden.Fel a fejjel!A következő baba már sikerülni fog!Én így vagyok ezzel.

#12

2022. júl. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Úgy legyen kedves utolsó!

Legjobbakat kívánom neked (is)!

2022. júl. 21. 17:09
 17/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nagyon sajnálom. 😔

A következő várandósságod kimenetele pozitív lesz 🥰

Elnézést, ha megkérdezem, de mennyi pihit javasolt a doki?

2022. júl. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

A munkával kapcsolatosan az volt a papíromra írva, hogy 24 óra elteltével újra munkába állhatok, de én kivettem egy hetet. Pont egy hétfőn volt a műtét és a következő hétfőn mentem. Nem tudom jó döntés volt-e, mert előtte szombaton alig vasárnap pedig egyáltalán nem véreztem viszont hétfőn újra elkezdtem. Ebben nem tudok tanácsot adni, mert lehet nem a munka miatt, meg mindenkinek más a teste.


A magán nőgyógyász 4 hetet javasolt ülő fürdő/nemi élet/tampon használat mellőzésére. A kórházban szóban 6 hetet mondtak mondván “mint szülés után”, de a zárójelentésen 4 hét szerepelt.

Következő hétfőn lesz 4 hete, hogy műtöttek, megyek magán kontrollra es meglátjuk mit fog mondani a doktornő.

(3 hét után mentünk tengerpartra, a magán orvos azt mondta azt már nyugodtan lehet bármilyen természetes vízbe, csak medencébe ne.)


Remélem segített valamit a részletezés neked.

2022. júl. 22. 15:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!