Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mennyi az esély...

Szerintetek mennyi az esély rá a tüneteket tekintve,hogy teherbe estem esemény utáni tabletta mellett?

Figyelt kérdés
Szóval május 31-én,peteérés után 2 nappal együtt voltunk a férjemmel,túlságosan belemerültünk a dologba és elment bennem. Nem terveztünk még babát,ezért úgy döntöttem,hogy beveszek egy esemény utánit. Másnap nem tudtam megvenni,ezért csak az azutáni napon délután vettem be. Június 9-én elkezdett görcsölni a hasam,mintha meg akarna jönni,csak nem volt olyan erős a fájdalom, 1-2 órán át tartott,közben elkezdett valami barna dolog folyni. Nem folyamatosan,hanem bizonyos időközönként és csak nagyon kevés. Ez tartott 3-4 napig. Közben 11-én kellett volna megjönnie,de akkor nap csak nagyon erős szúró fájdalmat éreztem lent a hasamban kb 20 percen keresztül. Ezek lehettek a beágyazódás tünetei? Azóta sem jött meg amúgy. Ma reggel, a semmiből elég erős hányingerem lett,ami napközben is visszatért néhányszor. A mensim 4 napja késik és semmi jelét nem mutatja,hogy meg akarna jönni. Szerintetek mekkora az esély rá,hogy terhes vagyok? Vagy inkább csak az esemény utáni kavart be? Hétvégén mindenképp csinálok tesztet,de addig is érdekelne a véleményetek. Esetleg volt valaki hasonló helyzetben úgy,hogy terhesség lett belőle?

2022. jún. 15. 21:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem vettem be meg esemény utáni tablettát. De több embertől is hallottam ,hogy nagyon fel tudja borítani a ciklust.

Szóval ebből kiindulva ,lehetséges ,hogy csak a tabletta.

De egyébként nyugodtan tesztelhetsz akár már holnap is.

Biztosan mutatja már az eredményt.

2022. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem már be, teljesen borította a menstruációmat az első két hónapban utána. Természetesen nem kizárt, hogy terhes vagy, de terhes tünetek még koraiak lennének (nekem kb a 8 hetesen kezdődtek a tünetek). Nekem hatott akkor az esemény utáni, bár lehet amúgy se estem volna teherbe akkor, mert nem ovuláció körül történt a dolog.
2022. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Eseményutani tablettát követően ajanlott orvoshoz fordulni. Van rá esély, hogy terhes vagy a használati utasítás is leirja, hogy nem szazszazalékos. De nyilvan ez egy oriasi adag hormon szóval, hogy nálad mit vált ki ez szerintem egyéntől függő. Én nen várnám a mensit ezutan. Sőt van, akinek hónapok mire rendeződik...tesztet csinálj (de én ugy gondolom kicsi az esely a terhessegre). Ha pedig megjön, erdemes orvoshoz menni, megnézetni mit művelt hormonális téren.
2022. jún. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a gyors válaszokat!

Egy kicsit reménykedek benne,hogy talán terhesség áll a háttérben,mert időközben,ahogy ezen kattogott az agyam,rájöttem,hogy szeretném. :)) De nem akarok reménykedni túlságosan,nehogy a tesztek után csalódnom kelljen.

Írhattok még,akiknek vannak ezzel kapcsolatban tapasztalatai,szívesen olvasok véleményeket több nézőpontból.

2022. jún. 15. 23:11
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kövi mesi meg sem jött akkor.
2022. jún. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én 4. napon jutottam el orvoshoz, mert egy hosszú hétvége első napján történt baleset, a kórházban meg közölték, ez nem ügyeleti feladat. Nem lettem terhes (szerencsére) és nekem meglepő módon nem is kavart be a ciklusomba.
2022. jún. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Csináltam most délután egy tesztet,de negatív. Még csak egy halvány csík sem volt. Csalódott vagyok. :(( Beleéltem magam,hiába mondogattam magamnak,hogy ne,mert csak rosszabb lesz..
2022. jún. 16. 17:13
 8/16 anonim ***** válasza:
Viszont ha így érzel , lehet érdemes megbeszélni a férjeddel a dolgot és esetleg belevágni az új projektbe 😉
2022. jún. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A férjem szerint anyagilag nem állunk elég stabilan a gyerekvállaláshoz és igaza is van. Kettőnk közül ő az,aki logikusan,ésszerűen gondolkodik,engem pedig gyakran ragadnak el az érzelmeim és hajlamos vagyok úgy gondolkodni,hogy majd lesz valami,megoldjuk. Tehát bármennyire is szeretném,még várnunk kell vele egy kicsit. Talán ezért is nem sikerült most. Még nem jött el az ideje. :))
2022. jún. 18. 19:22
 10/16 anonim ***** válasza:

"Tehát bármennyire is szeretném,még várnunk kell vele egy kicsit."


Amennyiben a megszakításos közösülést alkalmazzátok kizárólagos fogamzásgátlási módszerként, nem kell nagyon sokat várni, ne aggódj.

2022. jún. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!