Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan tabletta helyett...

Utrogestan tabletta helyett kaptam Cyclogest kúpot. Létezik, hogy emiatt elmúlt minden terhességi tünetem szinte? Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Fogok menni orvoshoz, de csak pár nap múlvára kaptam időpontot.

Figyelt kérdés
Rosszul voltam nagyon az utrogestantol és azért kaptam helyette cyclogestet. Viszont megszűnt ezáltal minden terhességi tünetem szinte (mellfeszülés, fejfájás maradt). Az a rossz érzés, amiből tudtam, hogy velem van a babó, elmúlt. És picit megijedtem. Pár napja voltam uh-n, akkor dobogott a szívecskéje, de utána váltottam gyógyszert. Szerintetek baj lehet? Vagy csak szimplán tényleg a gyógyszertől voltam rosszul, és most jobban érzem magam? (8 hkm)

2022. márc. 2. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Tünetek jönnek-mennek az egész terhesség alatt. Azt javaslom, hogy még most nyugodj le, mert keserves lesz így a terhesség. Hát még ha megszületik.
2022. márc. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudod az előzményeket, és így látatlanban nem kellene írni szerintem, illetve ha nem tudsz a kérdésre normálisan válaszolni, akkor máshogy se tedd. Köszi :)
2022. márc. 2. 13:38
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Nyilván senki nem tud semmit az előzményekről az orvosodon kívül. Ha már ilyen nagyra vagy magaddal, hogy nem jutott eszedbe tőle megkérdezni? 🤦‍♀️
2022. márc. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Le írtam, hogy amikor voltam nála gyógyszert váltottunk, így akkor még voltak tünetek. Azóta kértem hozzá időpontot, de tudod nem vele beszéltem közvetlenül, így nem tudtam tőle megkérdezni. Nem mindenkinek futja magán rendelésre. Ilyen egyszerű a válasz. Ezért próbáltam valami tapasztalatot gyűjteni, megnyugvás céljából, amíg ismét el nem jutok hozzá. Nem kell egyből le támadni az embert.
2022. márc. 2. 14:29
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

Ha annyira fontos, akkor kérd a telefonhoz, fenyegető vetélés blablabla. Fog válaszolni a kérdésedre. Ha ő nem, akkor az aki éppen bent van. Találd már fel magad. Ha meg ennyire nem fontos akkor ne pattogj.

Körmös Gizi meg a kozmetikus Marika tapasztalata neked megint csak nem fog segíteni…

2022. márc. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Valószínűleg az utrogestan okozta a tüneteket. Nekem is ilyesmi történt gyógyszerváltásnál, csak eltűnt a mellre szülés is, és csak a gyomorégés maradt, ami refluxoskent mindennapos. Aztán mikor el kellett hagynom, akkor eltűnt az összes tünetem. Ne aggódj. Egyik napról a másikra eltűnhetnek a tünetek, aztán ugyanúgy néhány nap múlva visszatérhetnek.
2022. márc. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.
2022. márc. 3. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!