Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11hetes terhes vagyok és két...

Zenzen kérdése:

11hetes terhes vagyok és két napja hullámzó görcseim vannak(hol erősebb, hol gyengébb), beszéltem a dokival, aki azt mondta, hogy amíg nincs vérzés kár aggódni, emelte a magnézium szedését 3x2re.Progeszteront is szedek. El fog múlni? Ez normális?

Figyelt kérdés

2022. jún. 17. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb egész terhesség alatt görcsölgetett a hasam, amíg a 32. hétben át nem váltottam Magnerotra. Előtte Magne B6-ot ettem 3x1-et, de semmit nem csinált. Esetleg ezt kipróbálhatod, elvileg a Magnerot a legjobb. Mindenesetre baj így sem lett a babámmal, egészséges, mint a makk. :)
2022. jún. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, csak enyhén szólva megijedtem, mert eddig nem volt annyira jellemző. Volt hematoma is, ami két hét fekvéssel felszívódott.
2022. jún. 17. 09:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon valószínű, hogy amíg nincs vérzés, addig nem lesz semmi baj. :) Terhesség alatt tényleg a legfurább, legijesztőbb dolgok is normálisak tudnak lenni, úgyhogy légy résen és inkább kérdezz rá mindenre kétszer, de tudd azért, hogy valószínűleg nem lesz baj. Pláne, ha már 11 hetes terhes vagy. Pár hónap és egy gyönyörű, rózsaszín, hurkás kis pockot fogsz a kezedben tartani. :)
2022. jún. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon kedves vagy, sikerült picit lenyugodnom. :)
2022. jún. 18. 17:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Váltottal magnéziumot?
2023. nov. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!