Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha 33 hetes kismamak...

Normális, ha 33 hetes kismamaként a saját súlygyarapodásom lelassult?

Figyelt kérdés

Nagyon nem izgulok, hiszen azt érzem hogy a baba egyre nagyobb (egyre fentebb rugdos, egyre nagyobbakat) és aktívabb is. viszont az elmúlt 2 hétben 1 kilót híztam csak, előtte azért heti 1kg plusz volt. Eddig összesen 14kg jött fel. Nem mintha baj lenne ha nem jön fel heti 1 kg még a 7 hét alatt...😁 de nagyjából szerintem ugyanúgy csinálok mindent, mint eddig, bár lehet hogy kevesebbet eszek a meleg miatt, de amit megkivanok, jól esik, azt megeszem (akár egy nagy tábla milka 2 nap alatt🙈). Igazából arra lettem figyelmes, hogy megállt a pocak hirtelen növekedése, eddig azért heti rendszerességgel látszott, hogy egyre nagyobb.

Jelenthet gondot, vagy ez így normális?


2022. jún. 17. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jelent gondot egyáltalán. Nem törvényszerű a nagy súlygyarapodás.Én vasárnap töltöm a 34 hetet,eddig összesen 2kg-ot híztam.
2022. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Én a 20. hétig híztam 5 kg-ot, most 30 hetes vagyok, és a 10 hét alatt 1 kg jött fel. Ki érti ezt 🤷‍♀️
2022. jún. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
Így is brutál sokat híztál már, mennyit szeretnél még?
2022. jún. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37 hetes vagyok, 59 kg-ról indultam, és most vagyok 62. Igaz, az elején fogytam is egy keveset. Ne aggódj, amíg a pici nő, addig nincs baj :)
2022. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3. A brutál sok nem itt kezdődik..
2022. jún. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!