Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33hetes 3napos terhes vagyok....

33hetes 3napos terhes vagyok. És iszonyúan fáj combtőnél a lábam mindkettő. Illetve éjszaka is nagyon fájdalmas a meg fordulás. Esetleg más is van így?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 1. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Tűrni kell :D
2022. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális mindhárom terhességnél éreztem, onnantól pingvinesen jártam 🤣🤣most a harmadiknál csak egy kis ideig fájt a combtövemnél azóta nem.


Minden fordulásra felkelek éjjel annyira fáj mindenem...leginkább a derrkam.

ha már ébren vagyok felküzdöm magam pisilni is 🤷‍♀️ hát túl kell élni.

Kitartás

35+6 hkm

2022. ápr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ma töltöttem a 34.hetet.

Nekem hetek óta a bal oldalam deréktól combtőig majd leszakad úgy fáj.Lehet valami ideget nyom a fiatal úr.A megfordulás meg kész tortúra az ágyban mert ha nem úgy mozdulok akkor végem 😅 Kitartás!☺️

2022. ápr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak 32+1 hetes vagyok de éjjel úgy görcsöl a lábam, hogy jön ordítsak. Pedig magnéziumot végig szedtem, most is.
2022. ápr. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!