Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy minden folyadék...

Normális, hogy minden folyadék vissza jön?

Figyelt kérdés

Előfordult más kismamáknál is, hogy csak a folyadékot hánynak vissza?

13 hetes terhes vagyok és 3-4 hete már csak a folyadék jön vissza. Próbáltam már sok féle innivalót de szinte minden kijön.



2022. jún. 23. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
próbáld ki a jeges kólát jeges vizet.kortyolgasd.vagy esetleg egyél előtte picit.kekszet ilyesmit.ha minden kijön így is b6 vagy Daedalon 50 mg tabletta.ha ez sem jó orvos.jobbulást és kitartást.boldog babavárást jó egészséget :)
2022. jún. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Próbálj megy egyszerre keveset inni. 1-1 kortyokat, sajnos macerás de lehet a gyomrod nem értékeli most az egybe leküldött 2-3 deciket, viszont az 1-2 kortyokat meg nehéz visszahányni. Hátha beválik
2022. jún. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!

Kortyolgatást igyekszem csinálni de változó nagyon mennyire működik.

2022. jún. 23. 13:09
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Úgy látszik te is érzékenyebb vagy a várandósságra! Kitartást! Ugyan ezt éltem át! Most a 24ik hétre lettem jobban :(
2022. jún. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Szinte mindenki talál valami innivalót, ami nem jön ki belőle. Lehet ez citromos víz, dinnyés-istennyila-ízesítésű naturaqua, vagy bármi. Próbálj meg kísérletezni olyanokkal is, amire egyébként rá sem néznél, mert lehet pont az jön be. Kitartást!
2022. jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekszem kísérletezni és kitartani. Csak aggódók nehogy kiszáradásig menjen a dolog.
2022. jún. 24. 08:04
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Ha odáig fajul kórház!!!! Semmiképp se játék. Amikor éreztem, hogy nem bírom tovább bementem és kaptam infuziót! Vashiányom.

Illetve nem tudom, hogy savad van e , de ha igen nekem a gaviscon segített napi szinten iszok 1 néha kettőt. Én külföldön élek, itt van kifejezetten kismamának, de mindenképp nézz utána ott ahol élsz. Kb 2 hete iszom azóta tudok enni, addig semmi nem maradt bennem.

2022. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy a dinnyét is kihányod? Én most pl azt eszem sokat, mert a víz szagától valamiért undorodom és nem akarom mindig ízesített löttyöt inni.
2022. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én nem érzem h lenne savam.

Én is dinnyét nyomom nagy mennyiségben, jelenleg ez a mentsváram.

Egyébként ez a jeges tipp eddig úgy látszik, hogy beválik még a víznél is.

2022. jún. 24. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!