Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes babás vagyok. Folyamat...

5 hetes babás vagyok. Folyamatosan folyadékra van szükségem, de már anyira, hogy szinte minden percben innék. Normális ez?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán van köze ennek a terhességhez? Eddig nem voltam az a nagy folyadékfogyasztó sajnos, de most a napi 1 liter helyett a 3 liter minimum megvan. Folyton úgy érzem, mintha vata lenne a torkomban, ki vagyok száradva. Ez nem gond, ugye? Egyébként még nem volt hányingerem, nem hánytam.
2009. jan. 9. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
sztem nem gond, miért lenne??
2009. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy gond lenne. Azt nem mondom, hogy biztosan a terhesség egyik tünete, de az is meglehet. Mindenesetre inkább a napi 3 liter, mint az 1 liter. Terhesség alatt amúgy is több folyadékbevitel a javasolt.

Minden jó!

19 hetes kismami

2009. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy arra figyelj, mit iszol! Én mentes ásványvizet iszom. Nekem ez a legjobb.
2009. jan. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz!

Azért figyelj rá,h. mit iszol mert sztem én legalább 4 kg-t csak a cukros üdítők miatt híztam. Szóval szmentes ásványvizet igyál és minél többet. Az nagyon jó,h. így kívánod a folyadékot, terhesség alatt nagyon fontos,h. rendesen igyunk. A 3 liter kell is, nem sok egyáltalán.

2009. jan. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó, megnyugodtam. Köszönöm a válaszokat! Eddig gyümölcsteát ittam, de tegnap este én is a szénsavmentes ásványvízre gondoltam, mert a tea már ekkora mennyiségben nem esik jól.
2009. jan. 10. 08:31
 6/14 anonim ***** válasza:

szia!

én is nagyon sokat ittam,és még iszok is,pedig már a 32. hétben vagyok. semmi bajod nem lesz,de ha lehet,akkor ne kólát igyál! mondjuk én a mentes víztől rosszul vagyok,mármint nem szószorors értelmében,de nem szeretem! én bubisat iszom mai napig! nagyon sok folyadékra van szükség alapból!

2009. jan. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ennyi idősen ugyanez volt.Egyfolytában ittam. Nekem viszonylag hamar elmúlt. Én most 8h3n vagyok. Én is mentes vizet ittam, csak az használt. Jó babavárást.
2009. jan. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én egyébként is kólaellenes vagyok, undorító egy pia, úgyhogy azt nem. Teázni szoktam, de az most felnyomja nagyon a savamat, úgyhogy maradok a mentes víznél én is. Mindenkinek jó babavárást!
2009. jan. 10. 11:07
 9/14 anonim ***** válasza:
szia!én is 5 hetes terhes vagyok, és én is rengeteget iszom, még éjjel is felkelek vízért.előtte soha nem volt ilyen.szerintem normális:)
2009. jan. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
neked fáj már a melled?nekem csak 1x 2x...inkább estére kezd picit.
2009. jan. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!