Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen kevés ez a magztmoz...

26 hetesen kevés ez a magztmozgás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Első terhességem. Múlt héten volt, hogy napközben ülve vagy állva is éreztem a baba mozgását. Már hetek óta látszik kívülről is ha hanyatt fekszem. 2 napja kevesebbet mozog és kevésbé erőteljes. Tegnap pl. reggel éreztem kicsit, majd délután fekve pár mozgás, este pedig szintén pár mozgás. De nem volt túl erőteljes. Csak azt szeretném tudni, ha ennél volt már aktívabb, akkor ezzel orvoshoz kell-e fordulni, vagy ha érzem a mozgást, akkor csak ilyen napjai vannak. Esetleg lehet a meleg miatt. Külföldön élek amúgy, a klinikát tudom felhívni, ahol az orvosom rendel, nincs hozzá közvetlen számom. Kicsit aggódok, nem tudom mi normális és mi nem. Köszönöm előre is!

#26 hetes #Magztmozgás
2022. jún. 27. 16:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hangos zenével keltettem. Szegènyt. Muszaj volt. Vagy csoki kave cola. Nekem nem volt szivhallgatom. Siman volt hogy reggeltol estig nullat rugott. 30.heten is. Whitney Houstone Celine Dion. En ezzel keltettem mindkettot.
2022. jún. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!