Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik volt már aki használt...

Kismamik volt már aki használt uszodába kifejezetten erre készített tampont?

Figyelt kérdés

Szeretnék menni a férjemmel fürdőzni , de nem igazán merek.

És olvastam , hogy van erre tampon.

És érdekelne a véleményetek róla 😊😊


2022. jún. 28. 05:50
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Szia!


Nőgyógyászom mondta, hogy a tampon dolgot felejtsem el-akkor inkább a tapasz.

Magam részéről csak uszodába és term.vizekbe megyek. 30°C feletti hőmérsékletű medencébe nem.

A fertőzést amúgy főleg a wc-n lehet összeszedni, vagy a melegebb vízben, sekélyebb melegvizes medencékben.

2022. jún. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

* annyit tennék hozzá, hogy ha tengerbe, Balatonba, Velencei tóra stb. készül simán bemehetsz a vízbe ahogy vagy.


A tamponnal az a baj, hogy szükségtelenül dugdosunk be eszközt, amin át viszont a baktériumok bejuthatnak.

2022. jún. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 😊

És ilyen tapaszt hol lehet venni? Meg meddig jó egy ilyen tapasz hány órát bír?

2022. jún. 28. 06:19
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Gynopatch és Dm-ben is kapható elvileg (lehet, hogy nem mindenhol). Ha ott nem találsz, akkor neten meg tudod rendelni.

Ha mást szeretnél kipróbálni, akkor uszodai tapasz néven írd be a keresőbe, vannak alternatívák. :)

2022. jún. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a saját véleményem tudom leírni illetve amit olvastam számomra megbízható forrásból.

Én csak természetes vízbe mennék, abból is olyanba, aminek jó a vízminősége (tenger, tiszta tó).

Strandra főleg meleg termálba nem. A tapasz és tampon többet árt ha bejut valami és bent tartja. Nőgyógyászok többsége nem ajánlja. Én nem kockáztatok, de ez is olyan hogy legyünk tisztába a veszélyekkel és mindenki eldönti, hogy neki mi fér bele és mi nem. Nem lehet a másikra erőltetni semmit és nem is számít más véleménye,

2022. jún. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Engem a kadban sem engedett furdeni,nemhogy strand. Biztos nem mennek bele. Hidegvizbe se. Bar lattam en mar 6 hónapos terhest a csuszdaparkban is. Oriascsuszdan hasitott. 😬
2022. jún. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Az orvos lemaradt* az en orvosom nem engedte.
2022. jún. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat 😊😊

Hát igen én se merek menni ezért gondoltam a tapaszra .

De akkor ezek szerint inkább ki hagyom majd megyek jövőre 😁😊

2022. jún. 28. 19:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért túl sem kell parázni...

Ma reggel is úszni voltam, enyhén klórozott tiszta uszodadában.

Minden héten 2x megyek a II.trimeszter óta 20 hetes terhes vagyok, még élünk.

Kádban is fürdök itthon, alaposan van takarítva, Domestossal-aztán jól kiöblítve.

Nyilván termálba nem megyünk, meg koszos vízbe.

De azért van egy normális hüvelyflórám, gombám 10 éve nem volt. Fürdőruhát úszás után azonnal leveszem. Szóval...mindenki maga dönti el és tudja mit tolerál a szervezete.

2022. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!