Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhes vagyok es...

15 hetes terhes vagyok es szeretnem elvinni a kisfiamat strandra. Ott ülni vele a medence partján -ahol azert van egy kis viz- sem szabad?

Figyelt kérdés
Csak egy hónap mulva megyek az orvosomhoz, ezzel nem zargatnam amugy. Ha nem is mennek be derékig a kis medencébe a strandon, de a szelete leülnek (ott szokott azert lenni víz es igy simán érne engem is, mert kvázi benne ülnék… vagy inkább álljak a medencében? Lehet hulye kérdés de nyilván a kisgyerek medencék nem a leghidegebbek es baktérium is előfordul benne. Sajni tengerpartra es term.vízbe idén nem tudunk menni, de strandra szeretnem elvinni őt

#strand #gyerekmedence #Vízben ülés
2022. jún. 28. 11:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Vidd el nyugodtan
2022. jún. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Amikor terhes voltam a picivel, simán mentünk a naggyal strandra. Én a medence szélén ültem vagy álltam a vízben. Apuka ment be vele a nagyobb vízbe.
2022. jún. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

20 hetes voltam, mikor nyaralni mentünk.

Kitettem kb egy ugyan ilyen kérdest ide elötte.

Mindenki egyöntetüen írta, hogy nyugodtan. Semmi baj nem lesz, fürödhetek is.


Fürdeni nem mertem, a medence szélén üldögeltem.


Összeszettem egy gombat egy fincsi fertőzéssel vegyítve. A 38.hetre, 4 féle gyógyszerrel tudtuk kikezelni.


Ezt odaírtam a kérdésem alá, majd nekem estek, mert felelőtlen voltam 🤦‍♀️


Egyebkent a dokim azt mondta, a medence szélén üldögelesnél nincs rosszabb. Vagy üljek pléden, vagy sétálgassak a gyerekkel a medencébe.

2022. jún. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam a lányommal strandon, de csak térdig mentem a vízbe. Igaz hogy úgy nem volt a legszórakoztatóbb neki, de a férjemmel és a nagyival nagyon élvezte a pancsit.

Nem mertem "elmerülni" a vízbe a fertőzések miatt, mégcsak a szélére sem mertem leülni.


17 hetes kismama

2022. jún. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jó ötlet.
2022. jún. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
10%
Le lehet pontozni, de kellő odafigyeléssel nemám majd nem veszi el a kisfiát fürdeni?? :D Hisz bele se menne a vízbe.. Amúgy lehet venni egy direkt erre való tapaszt a Dm-ben.
2022. jún. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább bemennék a medencébe, mint ücsörögnék a szélén. Tényleg az a legrosszabb. Szerintem a legjobb ha ácsorogsz, aztán többször gyertek ki, pihenjetek a törölközőn árnyékban. Legalábbis én így csinálnám.
2022. jún. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Menjetek együtt a ferjeddel hétvégén, akkor ő tudja vinni a gyereket a vízbe.
2022. jún. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Én most vagyok 19 hetes, de pont két hete voltunk strandon a 2 évesemmel, és hát vele nem lehet azt megcsinálni, hogy csak békésen ücsörgök a medence szélén, ő meg majd elvan magában. A gyerekpancsolók nem valami mélyek, vele sétálni simán lehet az neked kb térdig ér, de azért én néha bele is merültem egy picit, amikor így a csúszda alján el kellett kapni vagy valami. Szerencsére (kipp-kopp) nem lett baj, főleg, hogy csak azóta láttam ezeket a kérdéseket itt gyakorin, hogy lehet-e, szabad-e medencében fürödni, nekem magamtól eszembe sem jutott, hogy ebből baj is lehetne. Viszont laikusként én is úgy gondolom, hogy a medence szélén ülni rosszabb, mint a vízbe belemenni, és akár kicsit bele is merülni egy pár másodpercre (megjegyzem, én átmentem a felnőtt medencébe is úszni egy kicsit, mert mint mondottam, fel sem merült bennem, hogy ez rossz is lehetne, és még így sem kaptam el semmit).
2022. jún. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ülnék a szélén. Bemennèk a gyerekkel ahol térdig ér és ennyi, karom, homlokom bevizezem, ha nem bírom a meleget.
2022. jún. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!