Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam ultrahangon. A...

Ma voltam ultrahangon. A babám május 21 fogant. Mindenki írja hogy 6 hetesen lett szivhang. Nekünk meg nem volt, és baba sem. De hogy 6 hét ? A fogantatástol vagy magától ciklustol? (Ha jól tudom az orvosok a menstruációtol számítják )

Figyelt kérdés

2022. jún. 28. 14:26
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ezért írtam le minden adatot. Nem 25 napos a ciklusom , inkább 31 szokott lenni. Ezért írtam le hozzá szinte mindent hogy melyik passzol rá. A fogantatas dátuma biztos
2022. jún. 28. 15:07
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Mivel lett követve?

Én azért írtam le ,hogy ez nem lesz életképes így. Ha a fogantatás biztos akkor lényegtelen ,hogy hány napos a ciklusod!

2022. jún. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Voltam már 3x nála. Először nem látott semmit. Mert korai. Aztán látta a petezsakot és a szikholyagot múlt héten. Ma muszáj volt mennem mert éjjel rosszul lettem. Azt mondta amikor még nem vizsgált meg hogy már biztos lesz szivhang is. De se az nem volt se mas. És az a baj hogy meg se magyarázott semmit. Annyit mondott hétfőn menjek vissza. Addigra már jó lesz.
2022. jún. 28. 15:13
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Találj normális orvost. Az ilyet messze el kell kerülni!

Sok vetélésen vagyok túl de ha már ilyenkor nincs embrió ,szivhang akkor felejtős a dolog. Mondanám reménykedj,hogy hamar megoldja a szervezeted

Sajnálom de szerintem jobb őszintének lenni.

2022. jún. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Semmi gond. Van egy kislányom . Nem stresszelek rá. Csak szeretnék tisztán látni
2022. jún. 28. 15:19
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 31 napos ciklussal, május 7-es fogantatással van a 9+4. Mérete alapján is annyi. Az a 10 hét nagyon nem stimmel. Inkább 7 hetes a május 21-gyel, és pont menstruáció előtt foganhatott. Ha akkor volt az együttlét, 3-4 nap múlva esetleg a megtermékenyülés, akkor meg 6+valamennyi, akkor ha látott petezsákot, szikhólyagot, embriócsomót, akkor benne van, hogy még épp nem volt szívhang. De ez 6 hetes körüli terhesség lehet akkor. Papírodra mit írtak, milyen méreteket?
2022. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Semmilyen papírt nem kaptam. Van ott ilyen dossziém amibe o belerakja a dolgokat de az én kezembe meg egy papírt se adtak. Így abszolút semmit nem tudok. Csak amikor kis lányommal voltam várandós. Ennyi idő után emlékszem már rendes kivehető baba forma volt benne és szivhang.
2022. jún. 28. 16:26
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
És eeszt-ben sem tudod megnézni? Ha a gépbe felvitt bármit, ha az magánrendelés is, akkor is látszani kéne az eeszt-ben.
2022. jún. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Külföldi vagyok sajnos,. Szlovákiábol. Nálunk ilyen nincs
2022. jún. 28. 16:34
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Jajj... hát akkor marad a várakozás hétfőig. Ha május 21-én volt a szex, akkor éppen lehet, hogy lesz szívhang. Ebből a szempontból nem releváns az um, hiszen azok alapjám épp a kövi menstruáció előtt volt a megtermékenyítés. Mondjuk szerintem ha ez egy jól fejlődő terhesség lesz, az extrém ritka, hogy pont akkor volt egy kóbor tüszőrepedés, és mosz épp 6+3-4 nél még pont nem volt szívhang. Nem lehetetlen, de ritka. De megy a drukk :)
2022. jún. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!