Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam ultrahangon. A...

Ma voltam ultrahangon. A babám május 21 fogant. Mindenki írja hogy 6 hetesen lett szivhang. Nekünk meg nem volt, és baba sem. De hogy 6 hét ? A fogantatástol vagy magától ciklustol? (Ha jól tudom az orvosok a menstruációtol számítják )

Figyelt kérdés

2022. jún. 28. 14:26
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Mivel mensi előtt volt + hcg teszt így akkor nem esélyes a késői ovu, sajnos nagy eséllyel most nem sikerült. Én lh val néztem az ovut, rá 9 nap már + volt a tesztem, szabájos volt minden csak kb akkorra mondták a fogantatást amikor már + hcg tesztjeim voltak, sajnos nem is lett szívhang.
2022. jún. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Pont erre gondoltam. Hogy ha mujus 21 volt a dolog. A megtermékenyítésnek muszáj volt hamar megtörténnie ha menzi előtt 4 nappal erős pozitív csik volt. Június 28 pedig nincs szivhang. Sajnos ilyen megesik. Csak akkor mondja meg az orvos nem pedig húzza húzza az időt. Nekem ez így nagyon rossz. És O meg mondta hogy hétfőn lesz szivhang. Nem tudom hogy számolja ezt... Nem magyaráz semmit. Nagyon kezdek vele nem elégedett lenni.
2022. jún. 29. 08:41
 23/31 A kérdező kommentje:
Meg azt is megnéztem az okos aplikáciomban hogy május 29 volt pozitív a teszt.
2022. jún. 29. 08:44
 24/31 anonim ***** válasza:
Akkor viszont szinte kizárt, hogy május 21-én fogant.
2022. jún. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Onnan tudom hogy 21,mert májusban MR vizsgálatra mentem és annyira féltem nehogy becsusszon hogy nem voltunk együtt. 16 volt az MR vizsgálat és 21 voltunk együtt. Aztán megint nem jött össze mert össze szedte az egész család a hányas hasmenés vírust. És május 29 vagy 30 lett pozitív a teszt. Ezért kizárásos alapon tudom mikor készült +1 vagy 2 nap a megtermékenyítes.. és az érzékeny teszt 6-10 napjára kimutatja úgy tudom. Itt most azt nem értem ha így elmondtam a dokinak... Miért csinálja ezt velem hogy 37 napjára sincs szivhang de még visszahív..
2022. jún. 29. 09:07
 26/31 anonim ***** válasza:

Akkor tuti, hogy máj 21 +/-

Keress másik dokit a késöbbiekben.

2022. jún. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Hát ha az tuti, akkor a május 21-es fogantatással tegnap voltál 7+3. Az szerintem pont az a határeset, hogy 99,9%-nál már van szívhang. A doki meg gondolom nem akarta felvállalni a rossz hírt, hanem még megadja az esélyt annak a 0,1 %-nak hétfőig.
2022. jún. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Az én dokim is ezt mondogatta mind 2x de amikor 1 hét alatt sem volt változás akkor kiírt missedre, hiába volt 3mm es embrió ha nem indult be a szív és nem is nőtt
2022. jún. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Már elengedtem ezt a dolgot. :) Azért majd irok mi lett hétfőn...

Köszönöm mindenkinek a sok segítő választ.

2022. jún. 29. 12:48
 30/31 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Sajnos igazatok volt. :( Ez most nem jött össze. Ma túl estem a tisztításon is.
2022. júl. 8. 23:36
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!