Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 4D-s hasi uh van olyan...

A 4D-s hasi uh van olyan pontos diagnosztika, mint egy kórházi hüvelyi uh? A nyaki redő méreteiben lehet ekkora eltérés?

Figyelt kérdés

A 4D-s uh gép professzionális, a kórházi gépre is azt mondták, hogy rendkívül jó.


Ugyanakkor a hasi 4D-n 1,07 mm volt a nyaki redő, a kórházi hüvelyen pedig 2,2 mm. 2 nap különbséggel mért eredmények ezek.


A hüvelyire mondták, hogy pontosabb, ugyanakkor a 4D-s gép hihetetlen korszerű, mégha hasi mérés is volt.


2010. szept. 20. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem s voltak méretbeli különbségek, de a védőnöm azt mondta, hogy az orvosomra hallgassak. Aki a 4D-t végezte nem orvos volt. Igaza lett a védőnőmnek.
2010. szept. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy ki és hol csinálta a 4d-t.


Nekem a Magzati Diagnosztikai Központban csinálták annó,a Timmermann Dr. és én inkább neki hittem,sőt az orvosom is.


Az ÁEK-ban 11hetesnek minősítették vissza és javasolták,hogy 2hét múlva ismételjünk és ha nem fejlődik rendesen akkor....


RÁ 3napra a Timmermann Dr megállapította hogy napra pontosan akkora amekkorának lennie kell és semmi gond nincsen.

Neki volt igaza,már lassan 1 éves az én drágám és makk egészséges baba.

2010. szept. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem megmutatta az orvosom, hogy lehet rosszul mérni a nyaki redőt (mármint nagyobbnak mint amekkora valójában). Elég ha a baba egy kicsit máshogy mozdul. Nehéz lenne ezt így leírni. De annyit leszűrtem, hogy nem olyan nehéz (mármint elmérni, akkor ha gyorsan csinálják, és nem figyelnek annyira oda, vagy nem úgy mutatja magát). De még a 2,2mm is a normál tartományon belül van.
2010. szept. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!