Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj,hogy annyit aggódok és...

Baj,hogy annyit aggódok és jár az agyam a dolgokon?

Figyelt kérdés

Három gyermekünk van,13,10 és 8 évesek.Már egy jó ideje gondolkodunk a férjemmel egy 4.babócán.Azt tudni kell,hogy nagyon jó férjem van,a gyerekekkel is mindent meg csinál,segít...sorolhatnám.

Pozitív lett a tesztem,még csak a 6.hét elején járok,nagyon örültünk,hogy az első hónapban össze is jött a babóca.A férjem annyira boldog!Amúgy én is nagyon várom,és szerettem volna...de itt a sok kérdőjel:hogy mondom el a munkahelyemen?a családnak?most állunk ház vásárlás előtt,még nincs meg a leendő ház,ez is aggaszt.Az már nem érdekel ki mit szól.Nagyon szépen neveljük a 3 gyerkőcöt is.Vagy ezek a hangulatingadozások normálisak?Félek,mert már magamat is kikészítem ezzel a kattogással.

A férjem azt mondja,megoldjuk,mint mindent eddig.

Csak ez hirtelen sok megoldandó dolog egyszerre.Ugye nem vagyok bolond?



2022. júl. 4. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Azt írod, hogy nem érdekel ki mit szól. Közbe meg de, az a te nagy bajod, hogy mit fognak majd gondolni a munkahelyen és a saját családodban.

A gyerekvállalás elsősorban is 2 ember döntése. Akartátok ezt a babát, nem csak "becsúzott". Akkor nem értem mi a kérdés?! 6 hetes vagy, azért van bő 7 hónapotok házat venni, addig csak sikerül már, én ezen nem aggódnék.

Engedd el ezeket a felesleges félelmeket és élvezd inkább a terhességet. Ha három gyerekkel is szépen boldogultok, akkor minden rendben lesz néggyel is. A többiek már úgyis nagyobbak, tudnak segíteni is akár. Szerintem ez tök jó.

Boldog, önfeledt babavárást és jó egészséget kívánok! 😊

2022. júl. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy,köszönöm szépen!
2022. júl. 4. 13:45
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Mi a kérdésed?
2022. júl. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
4. (!) gyereknél azt hittem már nem merülnek fel ilyen kérdések.
2022. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Úgy csinálsz, mintha első gyerekes lennél. Szerintem nagyon jól tudod, hogy hogyan mondjad el a munkáltatódnak, a családodnak, meg azt, hogy bolond e vagy vagy sem. Úgyhogy a kérdésnek szerintem létjogosultsága nem nagyon van. Mondom én, aki lassan életet ad az első gyermekének és ilyen kérdések nekem eszembe sem jutottak.
2022. júl. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!