Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hasam alján érzem esténként...

A hasam alján érzem esténként mintha rudgalna a kisbabám! Ott kell hogy érezzem? 18 hetes vagyok akkor érzem inkább ha fekszek de miért csak ilyenkor lehet érezni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 20. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Az bizony ő lesz. :-) Nekem először 19 hetesen bokszolás szerű érzés volt. Most a 22. héten mászott alulra, már kézzel is érzem. :-) Este megpihensz, valami miatt eleinte csak akkor érzed. Én most már nappal is érzem, de ilyenkor hiába rakom oda a kezem. Kézzel csak este lefekvéskor, akkor sem mindig. Ez a kezdet, napról napra többet fogsz érezni. :-)
2008. dec. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
17+5 voltam mikor először éreztem,akkor még csak lent és este pont mint te (még picike).Most 20+2 vagyok és már mindig mindenfele érzem rúgkapálni,mintha az egész baba kezekből és lábakból állna:) Kitartás,kb 2 hét és már reggel köszönni fog,lehet hogy épp a gyomrod környékén.
2008. dec. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!