Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 trimeszter alatti gyokerkeze...

1 trimeszter alatti gyokerkezeles?

Figyelt kérdés
2 napja teszteltem pozitivat, olyan 4-5 hetes varandos lehetek. Par hete gyokerkezelik a fogamat, most meg ideiglenes tomes van benne, 2 het mulva van idopontom a vegleges tomesre. Okozhat barmilyen problemat, hogy a kezelesek alatt nem jeleztem, hogy terhes vagyok? Ilyen korai szakaszban van jelentosege?

2022. júl. 4. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Még nincs közös vérkeringés, semmilyen ott használt anyag nem jelenthet problémát. Röntgen elképzelhető, hogy volt,de ott is kapsz ólomkötényt, minimális a valószínűsége hogy baj legyen. A gyökértömésnél azért jelezd, mert ott ismét készülhet röntgen. Tehát összességében semmi baj nem lesz!
2022. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz gond
2022. júl. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A rontgen meg a menstruaciom utan volt 1-2 nappal, inkabb az erzestelenito illetve a gyogyszeres tomes foglalkoztatott jobban. Koszonom a valaszod, mindenkepp jelzem a kovetkezo alkalommal, hogy varandos vagyok.
2022. júl. 4. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz semmi gond, nekem terhesség alatt lett gyokerkezelve egy fogam, első trimeszterben kezdve.
2022. júl. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szinte hajszálra pontosan ugyanez volt velem tavaly ilyenkor, fogantatás körül fogászati CT, gyökérkezelés megkezdése. 8 hetes voltam, mire be tudta rakni a végleges gyökértömést. Kisfiam azóta 4 hónapos, semmi baja.
2022. júl. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!