Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális tünetek a 3. Trimeszt...

Normális tünetek a 3. Trimeszterben?

Figyelt kérdés
Olvastam több helyen, hogy jelezheti a hasmenés a szülést, de nagyon közel a 40. Héthez (ha igaz és jól tudom) 32 hetes vagyok kb. 5 napja van folyamatos hasmenésem. Azon kívül sokszor van alhasi fájdalmam vagy a köldök körül, enyhe görcsök és folyásom is van, ami színtelen, szagtalan. Ilyen korán is jelezhetik ezek a szülést? Nem dagad semmim sem, étvágytalanságot tapasztalok még. Mitől lehetnek ezek? Aggódjak vagy normális tünetek? Nem örülnék a szülésnek még :/ de bizonytalan vagyok és első baba. (Az orvos nem mond semmit, nagyon bunkó)

2022. júl. 4. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Normális tünetek. Ilyenkor hormonálisan is bezavar minden. Nekem vagy hasmenésem van vagy pár napig semmi...

A lényeg, hogy igyál nagyon sok vizet.


(30 hetes vagyok)

2022. júl. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 28 héttől van sajna alhasi fájdalmam és jóslóim.

34. héttől pedig rendszeres hasmenésem. Időnként tééényleg durván :D Gondolom a nagy mennyiségű magnézium+görcsök hatása.

Még egyben vagyok: 37 héten :D pont ma néztek meg, még jól érzi bent magát.

2022. júl. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#1vagyok


Első gyereknél nekem is elég korán voltak már jóslók és képzeld, amikor már élesben ment a dolog, azt is csak jóslónak hittem, aztán pont mentem vizsgálatra és a doki közölte, hogy szülünk, mert már több ujjnyira kitágultam.

2022. júl. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2 vagyok


Kicsit én is reménykedem, hogy ennyi jósló görcs után már maga a vajúdás nem lesz annnnyira durva, csak nagyon durva :D

2022. júl. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló tünetek után 33 hetesen elfolyt a magzatvíz... nem ijesztgetésből, de sztem keress más dokit vagy ügyeletet és nèzzenek rá ők is.ne egy bunkón múljon..
2022. júl. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azóta sem enyhült, hol előjön hol elmúlik, ez megy egésznap. Annyival változott, hogy nagyon nyílal a derekamba és a combomba a hasi fájdalom. Holnap megyek a 32 hetes ultrahangra, a baba "állásából" lehet látni valamit vagy ehhez konkrét orvosi vizsgálat kell?
2022. júl. 5. 19:11
 7/7 anonim ***** válasza:

A baba állásából nem lehet látni. Nekem 18 hét óta be van fordulva, 24 hét óda meg konkrétan a méhszájamat fejelgeti.

Méhszáj vizsgálattal (mennyire tágultál) vagy CTG-vel lehetne megnézni, hogy ez már az a folyamat-e.


Egyébként sajna nekem is majdnem állandó :/ semmilyen magnézium nem enyhítette.


#2 vagyok

2022. júl. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!