Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kombinált teszt eredményét...

A kombinált teszt eredményét mennyi idő után tudtátok meg, illetve hogyan?

Figyelt kérdés

Megcsináltattam a kombinált tesztet, a többi aktuális vér- és vizeletvizsgálattal egyszerre a pécsi klinikán. Amikor kérdeztem, hogy mikor lesz eredmény, azt a választ kaptam, hogy "össze-vissza, ahogy sikerül".

Nagyjából mennyi idő, mire meglesz a kombinált? Csütörtökön voltam, a többi eredményem már megvan. Illetve ez is az EESZT-be fog felkerülni? Vagy hol kellene keresnem? E-mail címet nem kértek, csak telefonszámot...

Köszönöm, ha megosztjátok a tapasztalataitokat!



2022. júl. 5. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én magánban csináltattam.

Ugye volt uh, annak ott meglett az eredménye, mondta a végén az orvos h mindent okénak lát.

Ekkor vettek vért is, az 3-4 nap múlva jött eesztbe-be. Az uh-n mért adatok meg a vérvétel eredményei alapján jött ki egy kockázati érték, az volt lényegében a leleten.

De nekem azt mondták, ha gond van, telefonon fognak hívni.

2022. júl. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az uh-n szerencsére nálunk is minden rendben volt, már csak a kész teszt eredményét várom, remélem hamarosan az is meglesz. :)

2022. júl. 5. 10:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem e-mailben küldték pár nap múlva.
2022. júl. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tőlem e-mail címet nem kértek. :(
2022. júl. 5. 10:39
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sms-ben küldtek valami kódot, és azzal tudtam a Czeizel oldalán megnézni, kb 1 héttel a vizsgálat után.
2022. júl. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem, akkor nálam is hasonló lesz a menete!
2022. júl. 5. 11:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én két két múlva kaptam meg a kombinált teszt eredményemet eeszt - be, de nekem közbe jött a pünkösd.
2022. júl. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1,5 h-t kellett vàrni.
2022. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mii istenhegyiben csináltattuk a niftyt és mellette megcsinálták ingyen a kombináltat is. Mire hazaértünk már csörgött a telefon az eredménnyel. Niftyre egy hetet kellett várni.
2022. júl. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor várunk türelemmel.
2022. júl. 6. 05:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!