Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pont a nem várt idejére van...

Pont a nem várt idejére van időpontom keratinos egyenesítésre. Okozhat problémát ilyen korán vagy inkább lemondjam az időpontot?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy az első trimeszterben nem ajánlott a hajfestés, sem a tartós egyenesítés. Viszont ez az időpontom már régóta megvan, és nemrég néztem utána a dolgoknak. Nem találtam semmilyen információt arról, hogy a keratinos egyenesítésnél vannak-e a babára veszélyes vegyszerek.
2022. júl. 6. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

2 nappal előtte csinálj egy predictor early tesztet ha negatív akkor felesleges lemondani.

Mondjuk én végig festettem a hajam, 20 éve is terhesen a gyerekeimnek semmi baja.

2022. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az elso 6 hetben meg nem vagy osszekottetsben a babaval, ugyhogy ha majd terhes lennel esetleg sem jelent semmit.


Mellesleg ez a nem hajatfesteni dolog 50 eve elavult urban legend.

2022. júl. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a baba érdekében nem szokták javasolni, hanem azért, mert ebben az időszakban a hormonális változások miatt kiszámíthatatlan, hogy a hajad hogyan viselkedik. Biztos nem szeretnél egy rakás pénzt kidobni.
2022. júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17%

1. mi az h "nem várt" ???

mond szépen menstruáció ...


2. semmi baja nem lesz senkinek sem se a hajfestés se a műköröm se más hasonló cucc


bár lehet h neked be tudják mesélni h ha vörösre fested a hajad a gyerek is olyan lesz :D

2022. júl. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!