Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A pozitív teszt után ti már...

A pozitív teszt után ti már be jelentettétek a családnak, vagy vártatok a vizsgálatig?

Figyelt kérdés

Egy hét múlva megyek orvoshoz.

Ma 5hetes vagyok.

Ti már el mondanátok? A férjem már tudja.


2022. júl. 6. 18:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

A párommal együtt teszteltem.

Anyukámnak elmondtam aznap, a párom az édesanyjának csak a 12. heti uh után szeretné.

2022. júl. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
A szüleim meg a legjobb barátaim tudták korán. Férjem szülei és mindenki más a 12 hetes genetikai vizsgálat után. Azoknak mondtam el korán, akik minden helyzetben mellettem lettek volna. Távolabbi ismerősök vagy nem tudják még, vagy akkor tudták meg ha úgy jött ki a lépés. 27 hetes vagyok.
2022. júl. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
A mi babánkat nagyon várja mindenki hogy mikor lesz már, több évet vártunk rá. Ezért is szeretnénk osztozni velük az örömünkben,csak én félek egy kicsit nehogy gond legyen..
2022. júl. 6. 18:25
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy mondtam el.

A leendő nagyszülők a 9.héten tudták meg, mindenki más csak a 12.hét után.

2022. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, azoknak mondd el, akik támogatólag állnak minden helyzethez és akikben megbízol. Nincs erre szabály. Nyilván szétkürtölni meg facebook posztot csinálni ilyen korán nem érdemes, de gondolom nem is erre gondolsz. Görcsösen titkolni sem kell, a babonákban sem hiszek. Minden jót nektek!
2022. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Én megvárnám a 12.heti genetikai ultrahangot és utána mondanánk el akinek szeretnénk.
2022. júl. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Szüleinknek 10. héten, mindenki másnak 12. hét után mondtuk el.
2022. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk én elképzelni nem tudom, hogy pl. az anyámnak a 12. hét után mondjam el. De nem egyforma mindenkinek a viszonya a szülőkkel. Nálunk sem egyforma pl. a férjemnek és nekem. Így ez nagyon egyéni.
2022. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Várunk még szerintem, egyenlőre nem mondjuk el senkinek.
2022. júl. 6. 18:38
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

A páromnak és anyukámnak aznap elmondtam, amikor pozitívat teszteltem. Aztán 8 hetesen a főnökömnek is, mert ikreket várok, és emiatt 3 hete már itthon vagyok, tehát ebben a helyzetben nem tudtam várni a 12. hétig, mert 11 hetes voltam, amikor abbahagytam a munkát.

De ha nem lennék veszélyeztetett, akkor természetesen csak a 12. hét után jelentettem volna be.

2022. júl. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!