Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alkohol fogyasztás terhesség...

Alkohol fogyasztás terhesség legelején?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 30 éves vagyok,lassan egy éve próbálkozunk már. Most megtörtent a csoda, két napja pozitívat teszteltem. (három nappal az esedékes menstruáció után) viszont hétvégén volt egy szülinapi buli, ott azért iszogattam, igaz, két rövidet, és 2-3 pohár bort, múlt héten pedig nyaralni voltunk pár napot, egy koktél és pár pohár bor ott is lecsúszott. Tudni kell h én már egy pohár bortól is képes vagyok kicsit becsiccsenteni. Árthattam vele? Természetesen nem tudtam, h terhes vagyok, hétvégén kellett volna ugyan megjonnie, de sosem volt óramű pontos ráadásul mefeszilesem is volt, meg a hasam is úgy fájt (teszem hozzá még most is hasonlóan) mintha mindjárt megjönne. Az elején, mikor nekiálltunk próbálkozni egyáltalán nem ittam, most úgy voltam vele, edig nem voltam terhes biztos már most sem leszek, jövő hónapban akartunk menni orvoshoz. Kb a beagyazodas idején ihattam a nyaralás alatt, és most a hétvégén pedig 4 hetes lehettem.

2022. júl. 8. 09:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírásért, pedig át is néztem.. 😅
2022. júl. 8. 09:23
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nem lesz. Még kapcsolatban sem vagytok.


Én is így csináltam egyébként, elengedtem a hónapot, negatív lett a teszt, berúgtam (pünkösd volt, mindkét nap ment a sör), két nap múlva pozitívat teszteltem :D

2022. júl. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A fogantatás körül én konkrétan berúgtam, rá 2 hétre lett pozitív a tesztem. Semmi baja a kisfiamnak.
2022. júl. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nem lesz. Nyugi és boldog babavárást!
2022. júl. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a többieknek, nem lesz semmi baja, nyugodj meg és boldog babavárást!🤗
2022. júl. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. Én nem vagy híve a terhesség alatt "csak egy fröccs"nek,mert amúgy sem szeretem, de az ilyen esetek nem okoznak bajt. Pár hete utólag vettem észre, hogy egy desszertben limoncello volt. Na bumm. Nem lehetett nagy mennyiség.
2022. júl. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez az én kérdésem volt január végén: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

Minden rendben azóta is, 27 hetes vagyok. Nem lesz semmi gond 🙂.

2022. júl. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek.Utolso,neked is boldog babavárást! Hihetetlen, de szerintem nekem is a pár napos nyaralás tett jót, hosszú idő után az első pihi, tavaly év végén költözés,idén pedig egyetem befejezése, minden is volt, ez volt az első szusszanas. Lehet tényleg csak ez kellett. Közhely a ne görcsölj rá, de igaz. Csak az a baj, hogy ezt tudatosan nem lehet!
2022. júl. 8. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!