Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6hetes terhesseget álapított...

5-6hetes terhesseget álapított meg a nőgyógyász ma🙂 Azt irta a papirra hogy, szabályos petezsák/embrio sejthető. Ugye minden rendben lesz csak még az elejen vagyok?

Figyelt kérdés

2022. júl. 8. 10:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze!
2022. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igazából megijedtem ettol hogy azt irta hogy :"embrio sejthető"
2022. júl. 8. 10:42
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lenne rendben.

Én tegnapelőtt voltam, 3.2 mm embrió volt, 5-6 hetes lehetek én is, meg nem volt szívhang. De totál nem aggódok, a kisfiamnál 6+4 hetesen, ami teljesen biztos volt, meg csak szikholyagot láttak. Most már elmúlt masfél éves 😁

2022. júl. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy szabályos a petezsák es van szikhólyag. Ne izgulj. Az embrió még annyira picike, hogy csak sejteni lehet, hogy ott van. Mire legközelebb mész, már latni fogjátok.
2022. júl. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

A szikholyagot nem írtak hogy ott van, csak azt mondta a doki hogy meg nagyon pici es biztos később fogant meg🙂

De nincsen semmi bajom, nem verzek mem gorcsolok, úgyhogy nagyon köszönöm akkor biztos rendbe van minden! Csak kicsit izgulok🙂

2022. júl. 8. 10:49
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a “sejthető” azért van így írva mert még korai a terhesség de látni hogy jelen van a picike de viszont 12. hét a “vízválasztó” amikor már biztosra veszik hogy megmarad.(12. Hétig nem is nagyon szokták híresztelni a babát nehogy közben történjen vele valami és mégsem lesz baba)

Nekem legalábbis azt mondta az orvos hogy az a biztos (addig benne van hogy nem marad meg) és onnantól beszélünk magzatról.

De ne aggódj nem lesz semmi baj!

Nyugodj meg és örömmelteli nagyon boldog babavárást kívánok!:)

2022. júl. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen vedd biztosra es örülj. Annyi itt az ilyen kérdés, hogy jaj, nem merek örülni. Nagyobb esély van arra, hogy megmarad, akkor meg miért ne merhetne örülni az ember? Még egy embrió se maradt meg attól, hogy nem mertek neki örülni. Örüljetek csak, nem kell ezzel a "majd 12 hetesen biztos" dologgal se foglalkozni. Később megbánnád, hogy elvesztegetted az első napokat a rettegesre.
2022. júl. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Persze, nyilvan örülök, csak első babám es ilyenkor izgul az ember🙂 mondta is az orvos hogy ott van, ey bizinyitott a terhessegem csak biztosan kesobb fogant meg es azert ilyen pici meg🙂 nagyon köszönöm ❤️
2022. júl. 8. 12:21
 9/18 A kérdező kommentje:
Majd jovoheten csütörtökön megyek vissza🙂
2022. júl. 8. 14:15
 10/18 anonim ***** válasza:
Sok sikert és várjuk a fejleményeket🥰
2022. júl. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!