Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az NST kötelező? Mit csinálnak...

Az NST kötelező? Mit csinálnak, ha nem megyek el?

Figyelt kérdés
2022. júl. 10. 17:10
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
30%

Mikor jött amúgy szokásba, hogy rohadt feleslegesen mászkáljon minden kismama, akar mínuszok vannak, akár kánikula, az utolsó időkben?

Én 97-nem szültem, szerencsére akkor még nem kellett menni.

2022. júl. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
58%
Rohadt feleslegesen???? 😳🤦🏼‍♀️
2022. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
54%
12, sorold, hogy a bevezetésének mi előnye van.
2022. júl. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
64%
Tehát felesleges hetenként nézni,hogy él-e még a baba vagy akár azonnali császár kell? Csak mert ismerősömnél ilyen is volt...
2022. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
62%

Rengeteg gyereket mentett már meg ez a "felesleges" nst.

Én, meg szerintem 99,9 % inkább mászkálunk kánikulában meg mínuszban, minthogy bármi baj legyen, ami kiküszöbölhető lett volna egy egyszerű nst-vel pl.


Ne magadból indulj ki, mert neked nem volt semmi komplikációd...

2022. júl. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
59%
12 -es vagyok! Soroljam? Sorolhatnam,de nem szeretnem…Hat bizonygasson neked az aki akar… Ha te ugy gondolod felesleges akkor gondold ugy… Szerencsere nem rajtad mulik hogy ki megy el az NST-re… Hasznos ,mert megtudod,hogy minden rendben van e a gyerekeddel…. Ennyi a lenyege! :) Szep estet!
2022. júl. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
62%

Az állami eü amúgysem arról híres, hogy feleslegesen hívogatnának vizsgálatokra, amiknek semmi haszna...

Nyilván nem viccből van ez is, különben minimum fizetős lenne...

2022. júl. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
33%
14, ha abból fél ki, hogy él, hogy nst-re mész, nagy baj van. Valamikor a kétezres években vezettek be, és érdemes keresgélni szakdolgozatok közt, nincs kimutatható hatás.
2022. júl. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
60%

Az nst-n derült ki hogy már összehúzódásaim vannak.

Mikor megvizsgáltak már nyitva volt a méhszáj. 35 hetes ikerterhesen.

Semmit nem éreztem, se a fájásokat, se azt h a farfekvéses "A" baba már jönne kifele.


Azt hiszem nem én vok az egyetlen akinek ez a vizsgálat mentette meg a gyerekeit

2022. júl. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
56%

Az NST életet ment.

Barátnőmnek ott vették észre, hogy kezdi magát rohamosan megadni a méhlepény. Olyan hirtelen romlott, hogy másnap már császározták is reggel.

Szerintem ő utólag nagyon hálás a 3 napi NST-ért.

Persze, akinek nem volt gond, ott tök könnyű azt állítani, hogy felesleges...

2022. júl. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!