Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az NST kötelező? Mit csinálnak...

Az NST kötelező? Mit csinálnak, ha nem megyek el?

Figyelt kérdés
2022. júl. 10. 17:10
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
10%

Beteg a 19-es is, meg a 30-as is.

Az egyik még a barlangban szült a mamutok között és azt sírja vissza, a másik meg az a kényszerzubbonyos, amelyik mindenhol ott van sajnos.

2022. júl. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
24%

Egyébként ez az oldal már tényleg egy hulladék lett, elenyésző normális tanácsokkal meg emberekkel.

Az itteni pontozgatásból is jól látszik, hogy tele sárga laposokkal, meg ezekkel a beteg "childfree" hülyékkel. De ha oda írja valaki, akkor amúgy neki 3 gyereke van ám, full patológiai esetek.

2022. júl. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
5%
#33 igen. Én is szabályosan rosszul érzem magam sokszor amikor elfajulnak a dolgok egy ilyen kérdés alatt. Szerintem rám nézve már kezd ártalmas lenni az oldal 😄. A lelki nyugalmam érdekében ideje lépni. Pedig azért voltak hasznos dolgok is itt, amik segítettek. De már inkább csak ezek a rossz kimenetelű “beszélgetések” vannak.
2022. júl. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
21%

34, ezzel én is így vagyok 😅

Rendesen fel tudom húzni magam az ilyeneken, hogy hogy lehetnek egyesek ilyen aberrált állatok, hogy írhat le egy ÁLLÍTÓLAGOS szülő egy ilyet.

De általában kiderül, hogy ezek gyereket csak tv-ben láttak 😅

Ennek ellenére itt tobzódnak.

A múltkor az egyik degenerált el is szólta magát, hogy nincs is gyereke, de itt szokott lenni, mert ez az egyik legviccesebb kategória.

Na, akkor így vegyük komolyan a válaszokat meg az óvodás pontozgatásaikat 😅

2022. júl. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
41%

Nem muszáj elhinni amit írok. De egy anonim fórumon miért hazudna valaki…

Szóval, nekem tavaly decemberben egy CTG után mondta azt az orvos, hogy azonnal indítás. Semmi gyanúsat nem éreztem. Mi lett volna, ha nem megyek el vizsgálatra?

A társasházban ahol élünk lakott egy család, anyuka ott nem járt el vizsgálatokra, és egyik reggel az utolsó heten arra kelt, hogy gyanúsan keveset mozog a baba. Bementek a kórházba, nem élt a baba. Nem állítom, hogy biztosan megmentette volna az életét az, ha eljár minden vizsgálatra, de legalább esélyt adott volna neki.

2022. júl. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
66%
35, Az írásképből meg a szóhasználatából általában nagyon könnyen kiderül a komment írójáról, hogy van gyereke vagy nincs, és én is azt tapasztalom, hogy ez a kategória az utóbbi időben tele van gyerektelen emberekkel. Érezni rajtuk hogy közük sincs az egészhez, meg általában olyan közönnyel, néha már gusztustalanul írnak a gyerekekről hogy az fájdalmas.
2022. júl. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
39%

36, egyetértek.

Némelyik el is szólja magát, hogy semmi köze az egészhez.

Csak az a baj, hogy "tanácsokat" osztogatnak. Vagyis inkább demoralizálják az embereket, kételyeket ébresztenek, sértegetnek stb.

2022. júl. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
74%

Kedves 11-es. Hogy mikor jött szokásba nem tudom.De az biztos,nagyon sok anyuka örül,hogy elment arra a "tök felesleges" vizsgálatra és annak köszönhetően élve születhetett meg a babája.Köztük az az anyuka aki előttem volt NST/CTG-n.Szegény ő se gondolta volna,hogy bemegy egy "tök felesleges" vizsgálatra és bizony onnan viszik azonnal műtőbe.Minden egyes fájásnál nagy gond volt a baba szívhangjával.

Azért ha így nézed akkor nem is annyira felesleges igaz?

2022. júl. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
86%

Sziasztok! Én írtam a tegnapi #19-es választ, amit szerencsére már töröltek.

Szeretnék elnézést kérni az illetlen és durva kommentemért, senkit nem szerettem volna megbántani, és remélem, senkinek nem okoztam vele fájdalmat.

Igaza van az egyik válaszolónak, gondolhattam volna arra, hogy olyan édesanyák is olvashatják ezt a kérdést, akik elveszítették a babájukat, vagy akár csak olyanok, akik éppen a várandósságuk végén járnak, és aggódnak a babájuk egészségéért.

Őszintén remélem, hogy nem okoztam senkinek fájdalmat azzal a kommenttel.

Sok boldogságot, és egészséget kívánok minden kismamának!

2022. júl. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

#39 Ritka pillanatok egyike, amikor valaki megköveti magát egy válasza miatt itt. Respect! Más is ír, vagy mond néha olyat, amit utána más fénybe helyezve megbán, vagy nem tart jónak. De igen kevesen ismerik el. Szóval nekem nagyon szimpatikus, hogy te ezt megtetted most.


Amúgy én írtam a választ, amire hivatkozol és elnézést kérek, hogy leelmebetegeztelek. Hirtelen reagáltam én is, és utólag látom, hogy nem kellett volna így fogalmaznom.

2022. júl. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!