Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek korai terhesseg alatt...

Akinek korai terhesseg alatt volt rózsaszín folyás a ott mint mondott az orvos mitől van? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

2022. júl. 12. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tudták megmondani. 1 vetéléssel folytatódott, a másikból megszületett a lányom. Szurkolok, hogy neked is a szerencsésebbik kimenetel legyen!
2022. júl. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nalam veteles lett a vege sajnos mind ket esetben. Harmadjara mar nem volt verzes es azt a terhesseget ki hordtam.

De van akinel szinten van verzes es nem vegzödik vetelessel.

Minden esetre vigyazz magadra es pihenj

2022. júl. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem inkább barnázás volt (talán kevés rózsaszín is) , progeszteron-hiány miatt, már az 5. héttől, kaptam gyógyszert, megmaradt.


A második babával egyértelműen rózsaszínes-pirosas vérzés volt, ő nem maradt velünk :/

2022. júl. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbálok még bízni de már nekem is volt vetelesem, emiatt sajnos reálisan nézve ez sem lesz sikeres de azért igyekszem pozitív maradni, picike volt es egyelőre el is múlt. Köszönöm a válaszokat! :)
2022. júl. 12. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!