Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rózsaszín folyás?

Rózsaszín folyás?

Figyelt kérdés
Segìtsetek,mert èn már ezt nem èrtem. 22 naposak a ciklusaim hètfőn vagyis 14-èn kellet volna megjöjjön,nem jött meg, 14 -èn csináltam tesztet, negatív lett. Tobábbra sem jött meg, szerdán 16-án csináltam tesztet halvány pozitív lett. Csütörtökön(ma) teszteltem, negatív lett. Utána rózsaszìn pecsètelő folyás lett. Inkább csepeg mint folyik. Mi törtènhet velem? Kèrtem időpontot az orvosnál de mivel megindult azt hittem megjött. Mègcsak most ágyazódhat be? De akkor mièrt volt szerdán pozitív a teszt? 😐

2022. febr. 17. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan tesztet használtál?
2022. febr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de valószínűleg a szerdai sem volt pozitív. Sajnos láttam már itt egy csomó, a kéredző szerint halvány pozitív, de valójában negatív tesztet.
2022. febr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Èrtem. Nem. Kèt különböző tesztet csináltam. Lehet ez hiba volt.
2022. febr. 17. 21:37
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez lehet beágyazódás jele, vagy megjött?
2022. febr. 17. 21:38
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen sajnos ènis attól tartok, hogy valójában negativ volt az a teszt is. De mostmár annyira össze vagyok zavarodva.
2022. febr. 17. 21:44
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem beágyazódás jele, kezdesz menstruálni. A 22 napos ciklus miatt voltál orvosnál? (nagyon rövidke eleve)
2022. febr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
😔 nem voltam. Nekem volt több problémám a mèhemmel. Van egy 6 èves kisfiam, 5 ève tervezzük a kistesót. Most nagyon remènykedtünk. Nekem soha nm kèset, sőt előbb megjött.
2022. febr. 17. 22:01
 8/11 A kérdező kommentje:
4 ève volt mèhpolipom, amit sikerült eltüntetni. Egy ève pedig kiderült, hogy mèhszájsebem van Csomó vizsgálat után metörtènt a fagyasztás pont most februárban van fèl ève hogy a doki azt mondta hogy akkor menjek vissza ha nem jön meg. Szóval hijába is próbálkoztunk egèszen addig amig a doki ki mondta hogy meg gyógyultam. Azèrt is keztem remènykedni, mert fèl ève egészséges vagyok, ès azt hittem vègre sikerült.
2022. febr. 17. 22:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha még előbb is jön meg, akkor nagyjából 2 hetente menstruálsz, nem zavaró? Ha 5 éve tervezitek a testvért, akkor már rég ki kellett volna vizsgálni, sőt már meddőségi kezelés után teherbe is eshettél volna. Milyen vizsgálatokon vagytok túl?
2022. febr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt az 5 èvet már hijába is nèzed, mert mondom voltak problèmáim a mèhemmel, azèrt nem estem teherbe az orvos ezt mondta hogy ez akadályozza a teherbeesést. De amikor megtörtènt a fagyasztás es el mult a tisztulás is, azt mondta hogy a mai naptól kezdve van esèly a teherbeesésre. Szóval fèl ève próbálkozunk. Ha azt az 5 èvet nem nézed, sajnos egyik orvos sem vette èszre ennyi idő alatt ami nagyon fura, amikor a doki meg látta az arcáról láttam hogy ki akadt. Szülèskor keletkezett a seb, 5 èvig ugy voltam, azt mondta csoda meg szerencse hogy nem rákosodott el.
2022. febr. 17. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!