Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes kismamàk,hogy vagytok!...

5 hetes kismamàk,hogy vagytok!Mikor mentek orvoshoz?Én a 8.hétig kivárok,gondolom ott már látható és hallható a baba.

Figyelt kérdés

2022. júl. 13. 20:37
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
90%

Nekem 6+4-en még csak szikhólyagot láttak tuti ovu mellett. 8+4-en már volt szívhang.

Nem igazán tudom, hány hetes vagyok, 7 körül lehet, holnap megyek dokihoz. Ma igazán rettenetesen vagyok, majdnem kidobtam a taccsot vacsikészítés közben, ráadásul a kisfiammal hatalmasat sétáltunk délután, úgy kimerültem, hogy alig állok a lábamon.

2022. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim válasza:
88%

Holnap töltöm a 6.hetet.

Amikorra dokihoz kaptam időpontot 7hét4napos leszek. Mellfeszülésen és émelygésen kívül sok tünetem nincs. :)

2022. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.
2022. júl. 13. 22:25
 14/65 anonim ***** válasza:
19%
Azthiszem megvan kinek a kérdéseiből fog állni ez a rovat az elkövetkezendő 8 hónapban :D
2022. júl. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Azért ne túlozzunk,főleg úgy h nem is ismersz,nem 8 osztályt végeztem.

Ez egy fórum,ha nem vetted volna észre.

Elképesztő,hogy ennyire rosszindulatú vagy!


A többieknek köszönöm a válaszokat,nagyon kedvesek vagytok!

2022. júl. 14. 06:23
 16/65 anonim ***** válasza:
76%

Sztem 6. hét körül azért érdemes elmenni a dokihoz,hogy meghatározza hol tapadt meg!Nekem anno a doki 6-8hetet mondott,akkor okozz tüneteket a méhen kívüli terhesség,addig jó lenne kideríteni nem az e

Nem ijeztgetés de sose lehet tudni sajnos

2022. júl. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
78%

Kedves kérdezö!

Itt már sajnos nem lehet kérdezni és beszélgetni!

Van kb 3-4 nő akinek az egész élete arról szól,hogy itt a gyakorin akibe lehet bele rúg!

Szegényeknek nem lehet egyszerű ,hogy csak ennyi öröm jut az életben!

Én még csak 4 hetes vagyok és 6 hetesen megyek orvoshoz. Addig csak reménykedem ,hogy minden rendben lesz.

2022. júl. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 A kérdező kommentje:

Kedves 17-es!


Teljesen egyetértek veled,szerencsére nem vagyok egy ijedős típus,gyorsan lekezelem az olyan kaliberű embereket,akiknek minden nap valami nyomja a lelkét.


Én pont ma vagyok 5+0 napos,ugye 1 hete késik.Nekünk a lombikos doki azt javasolta,hogy a beültetés utàn 4-5 héttel menjünk ultrahangra.Nekem az már a 7-8.hét lesz.


Bocsi ezt nem neked szànom,csak ide írom: Ha méhen kîvüli lenne,akkor nem duplázódna vagy pedig visszaesne a HCG.Ezt onnan tudom,hogy nekünk nézik a HCG szint emelkedést,emiatt nem vagyok ideges,mert nekem hétfőn már 3000 volt a HCG.Előtte 3 nappal pedig 1200.Ez a része rendben van biztosan.


Az embrió nekem genetikailag bevizsgált,attól sem tartok,hogy nem fejlődik szépen.


Csak nyilván izgulok,mert ez az első terhességem.

2022. júl. 14. 07:25
 19/65 anonim ***** válasza:
100%

Több vetéléa után a dokim csak annyit mondott ,hogy akkor menjek amikor már nem bírok tovább várni😊remélem ezzel a 6 héttel már jó leszek és lesz szívhang!én is nézettem hcgt 3 szorozódott 2 naponta. Remélem azóta is ezt teszi és most tényleg minden ok bennem.


17

2022. júl. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 A kérdező kommentje:

Biztosan minden rendben,én is 3-szor voltam vv-en.:)


Nekem is volt tavaly missed ab műtétem,átérzem a helyzetet.

2022. júl. 14. 07:35
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!