Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 11. dpo-n még alig látható...

Ha 11. dpo-n még alig látható második csík van, akkor lehetetlen, hogy a baba az előző ciklusból legyen?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 2. 11:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. ápr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. ápr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Olyan fura, mert a magzatot mindig 1-2 héttel nagyobbnak mérik... mintha az előző ciklus peteérésekor fogant volna inkább. Vagy ez normális?
2022. ápr. 2. 11:50
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

11.dpo-n nem tudnak semmit mérni uh-n.

és 11.dpo se valószínű hogy lenne ha előző ciklusból lennél terhes.

2022. ápr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen
2022. ápr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Ha 2 héttel nagyobb akkor az pont a mensi volt, ha 1 héttel nagyobb az pont a mensi vége kb. De 11 dpo az 3hét és kb2-3 napos, így abból egy orvos semmit nem lát. De ha előrébb vagy és csak a teszted volt akkor +11dpo n, és nagyobb a terhesség ott már lehetnek eltérések
2022. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%

Ja gondolom mar par hetes vagy, csak probalod kitalalni miert mernek nagyobbat? :)

Geptol is fugg, szonografustol is. A 12.heti UH-hoz irjak a kiirt datumot es azt veszik alapul.

2022. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7. héten voltam dokinál terhesség megállapításon, 9. héten is voltam és most voltam csütörtökön a 12. heti genetikain. Menzesz szerint.

A ciklusaim rendszeresek, 26-29 naposak átlagosan.

Az uh-n minimum 1 héttel többnek mérték már harmadszorra, a genetikain már 2 hét + 1 nappal (ez másik géppel történt, másik személy által, mint az első kettő).

Ezt az infót nem tudom hova tenni igazából. A legutóbbi ciklusomban rendesen megjött a menzeszem időben, bár gyengébb volt a szokottnál a vérzésem. A következőben 11. dpo-n teszteltem és azon még egy bizonytalan második vonalka volt, meresztgettem is a szemem, hogy jól látom-e. Nagyjából egy héttel később produkáltam erős kétcsíkos tesztet.

Örülünk neki, bárhogy is, csak nem igazán értem hogy lehet ez. A dokitól kérdeztem, ő csak legyint, én meg szeretem a dolgok "tudományos" hátterét érteni, na. :D

Azt tudom, hogy elég egy picit arrébb kattintani és már más kort dob ki a gép, de rendszeresen "1-2 héttel odébb kattintani" fura, csak ezért gondolkodtam el rajta, hogy tuti nem lehet az előző ciklusból? Minden ellene szól, de már nem tudok más magyarázatot találni... :D

2022. ápr. 2. 13:10
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is egy héttel idősebbnek mérték a babámat a 12. heti genetikain, de már a 10. heti sima ultrahangon is. Ez alapján a 8. ciklusnap körül kellett fogannia úgy, hogy 33-35 napos ciklusaim voltak előtte. A 14. nap előtt csak a 8. nap voltunk együtt. Én se nagyon értettem, de a lényeg, hogy minden rendben.
2022. ápr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Még annyi, hogy a 28. napon csináltam az első tesztet (Predictor) és nekem akkor már a teszt csík erősebb volt, mint a kontroll. Ez is gyanús volt. Valamint mensi szerinti 5 hét 6 naposan volt HCG vérvételem, mert kicsit vétettem és 40.000 körüli érték lett, ami szintén idősebb tethességre utalt.
2022. ápr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!