Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiderült hogy terhes vagyok...

Kiderült hogy terhes vagyok szeretem a párom 3 éve vele vagyok ő nagyon szeretne babát ! De én felek! Nem tudom hogy mit tegyek de afelé hajlok hogy megtartsam. voltatok már hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés

#abortusz #ötlet #megtartás #Terhes lettem #Gyerekem lesz
2022. júl. 15. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Oszt hány éves vagy?

És mit csinálsz?

Tanulsz?

Dolgozol?

Ezek nélkül mit lehet válaszolni?

2022. júl. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, és mitől félsz?
2022. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

24 éves vagyok dolgozok

Attól hogy jól döntők vagy sem

2022. júl. 15. 14:23
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem minden kisbaba egy kis csoda, és megérdemlik hogy felelősségteljes szüleik legyenek, átgondolt megalapozott családalapítási tervvel.

Belőled sajnos minden hiányzik ehhez, várj ezzel a babázással még jó 4-5 évet , kicsit érj meg és nőlj fel

2022. júl. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést..
2022. júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen érthető, hogy félsz, főleg, ha nem terveztétek és nem készültél fel lelkileg. Ha a párod melletted van, az anyagiak biztosítva vannak, a kétségeid is elmúlnak majd. Jól fogsz dönteni.
2022. júl. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom, hogy konzultálj olyan nővel, aki félelem miatt abortusz mellett döntött.

Aki ezen átment, esetleg érdemes meghallgatni.

És olyat is, aki meg merte tartani.

Tudom, minden sztori egyedi! Ez csak egy gondolat volt.

2022. júl. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Ha már megfordult ez a fejedben az régen rossz.

Vagy akarsz gyereket vagy nem. Nincs olyan hogy félek és hogy jól döntöttem-e. Basszus ez egy gyerek akiről gondoskodnod kell, nem egy aranyhal.

Nem vagy megérve még erre, látszik az írásodon.

2022. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha valamilyen választás előtt felmerül bármilyen kétség, legyen az most a terhesség vagy bármi egyéb, akkor az egy nem.
2022. júl. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%

Nézd, terhes még lehetsz akárhányszor, de ha ezt most megtartod, akkor visszavonhatatlanul ott lesz örök életedre egy utód. A gyerekkel pedig örökké ott lesz a mostani párod is valamilyen formában, akkor is, ha időközben szétválnának útjaitok.

Biztos, hogy ezt szeretnéd az életedből hátralévő kb. fél évszázadra?

2022. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!