Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jövőhét Kedden megyek nőgyógyá...

Jövőhét Kedden megyek nőgyógyászhoz,de mégis kíváncsi vagyok, hátha valaki járt már hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Május 15-én menstruáltam utoljára, majd Június 11-12-ig barnáztam ezután halvány pozitív lett a tesztem.

Június 16-án erős menstruáció brutál görcsökkel, másnap csak vérzés, egy kis barnázás ami ezen a héten Kedd körül elmúlt. Majd Csütörtök délutántól ismét barnázás, aztán rózsaszín folyás, de rettentően minimális mindkettő. Megérzésből csináltam tegnap este terhességi tesztet és olyan erős pozitív tesztem lett, hogy elképesztő. Ma reggel megismételtem és ismét ugyanolyan erős lett.

Elképzelhető, hogy mivel múlthéten nagyon halvány volt, ma pedig erős, a vérzés ellenére megmaradt a terhesség? Méhen kívüli terhesség esetén erősödne ennyit a teszt 1 hét alatt???

Köszönöm előre is a tapasztalatokat, nagyon kíváncsi vagyok, hogy más is járt-e hasonló cipőben.

Ui.nem mentem orvoshoz, azt mondták, amíg nem vérzek brutálisan felesleges bemennem, Keddig bírjam ki.



2022. jún. 25. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Velem édesanyám 3 hónapig menstruált elmondása szerint, abszolút megmaradhat a baba, én vagyok rá az élő bizonyíték :)
2022. jún. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van:1.Méhenkívülid van mivel méhenkívülinél is hasonlóak a tünetek mint nálad

2.Semmi gond nincs hisz erősödött a teszted

2022. jún. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na mi lett azota?
2022. júl. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,erre én is kíváncsi vagyok.Remélem nincs baj.
2022. júl. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Korai vetélés volt.

2022. okt. 7. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!