Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfö óta érzem hogy a kisbabá...

Hétfö óta érzem hogy a kisbabám mocorog! Elöször csak ilyen buborékszerüt éreztem mára pedig már érzem ahogy rugdalozik! Mostmár mindennap fogom érezni? Vagy még olyan picike hogy néha-néha? Ma léptem a 18. hétbe!

Figyelt kérdés
2008. dec. 20. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a 16.héttől éreztem. Utána szinte minden nap,főleg estefele amikor feküdtem. Alul fogod még érezni hetekig. Aztán később egyre följebb.

Nem tudom,válaszoltam a kérdésedre? :S

2008. dec. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen köszi szépen:D! Én is igazábol este érzem mikor lefekszem! De az baj hogy nem mindennap érzem még?
2008. dec. 20. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj majd ugy a 22-dik héttöl fogod mindennap-de akkor is néha kevesebbet-néha többet....
2008. dec. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a 17. hét környékén éreztem először. Utána szinte minden nap, és a 19. héttől határozottan minden nap éreztem. Én is esténként. Szerintem fogod érezni már, néha erősebben, néha csak gyengén.
2008. dec. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!